Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nemohli jste včera spát? Následky tohoto úplňku potrvají ještě 2 měsíce. Tip, jak to překonat

+ Další 4 fotografie
Období kolem úplňku a po úplňku je velmi zásadní. Měsíční záře působí na lidskou psychiku jako magnet a dokáže s ní udělat docela divy. Spalo se vám v magický den špatně? Víme, proč to tak bylo, a vy jste se převraceli každou chvíli v posteli.

Nemohli jste spát a celou noc vás napadaly zvláštní myšlenky, které vás nenechaly klidnými? Většina lidí se totiž přes noc rozhodně nevyspala, jelikož na ně měl vliv nejsilnější úplněk roku. Poradíme vám, jak se dostat zase do pohody a proč se vám tyto stavy naplnily.

Není žádným tajemstvím, že úplněk se podepisuje na psychickém a fyzickém stavu lidí. Na většinu působí tak moc, že zkrátka není možné pořádně zabrat. Právě proto se dnes necítíte ve své kůži. U některých jedinců se může objevit i bolest hlavy.

Snažte se v tomto období nepřepínat a dopřát si dostatek odpočinku. Na povzbuzení organismu vám také pomůže hodně vitamínů v podobě ovoce a zeleniny. Pokud vás trápí psychické obtíže, jste nabručení a celkově skleslí, nezoufejte. Tyto chmury zanedlouho samy zmizí. Díky znamení Vodnáře, který ovlivnil včerejší úplněk, se zbavíte staré energie, jež už nesloužila. Jako první pomoc vám pomůže meditační hudba a masáž.

Mohlo by vás zajímat

Další články