Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nemohli jste v noci zavřít oči? Váš spánek ničí tajemný úplněk

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Úplněk
Pondělí 17. června v 10:30 nastal Jahodový úplněk. Tento magický jev je ve znamení Střelce a přinese vám spoustu dobrodružství. Touha po cestování i zvýšené pracovní ambice. Jenže citlivým lidem úplněk ničí spánek. Pokud jste nemohli v noci spát, může za to Měsíc.

Nastal Jahodový úplněk, jehož síla se nejvíce projevuje 48 hodin před a 48 hodin po. Tento magický měsíc je ve znamení Střelce.

Střelec je velmi veselé a neposedné znamení. Nebude ovlivněno jen toto znamení, ale i všechna ostatní. Střelci zkrátka nakazí svou činorodostí všechny. Bude větší chuť k cestování, čemuž napomáhá i měsíc červen, krásné počasí a bující příroda. Bude chuť projít si nejen domovinu s batohem na zádech nebo na kole, ale i cestování po všemožných zemích.

Touhu po cestování doplní i pracovní ambice. Mnohým se naskytne nabídka stáže či práce v zahraničí. A právě nyní je ta správná doba, kdy se toho uchopit a nebát se. Jahodový úplněk vám dodá sílu a bude při vás stát. Je tu velká šance, že více získáte, než ztratíte. Ale pozor, úplněk si také bere svou daň. Pokud jste v noci špatně spali, může za to Měsíc.

Související články

Další články