Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Nemohla bych být více hrdá! Gwyneth Paltrow se pochlubila krásnou dcerou (18)

Gwyneth Paltrow se svou krásnou dcerou.
Zdroj: Instagram Gwyneth Paltrow
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny

"Neskrývám, že jsem hrdá," napsala na svém Instagramu hollywoodská hvězda Gwyneth Paltrow (49) ke společné fotce s dcerou, která slaví 18. narozeniny. "Jsi vším, o čem jsem mohla snít," napsala své dceři Apple držitelka Oscara.

"18. Dnes ráno mi trochu chybějí slova. Nemohu být víc hrdá na ženu, kterou jsi. Jsi vším, o čem jsem mohla snít, a ještě mnohem víc. Hrdost nezakryji, mé srdce se dme pocity, které nedokážu vyjádřit slovy. Jsi hluboce výjimečná ve všech směrech." Tento nádherný vzkaz napasla hollywoodská herečka Gwyneth Paltrow na Instagramu u příležitosti osmnáctých narozenin své dcery. Držitelka Oscara ke vzkazu připojila fotku oslavenkyně, pózující u zrcadla.

Narodila jsem se v den jako ty

"Všechno nejlepší k narozeninám, miláčku. Doufám, že víš, jak jsi výjimečná a kolik světla jsi přinesla všem, kteří mají to štěstí tě poznat. Zejména mně. Říkám to pořád a nikdy nepřestanu... Použiji slova tety Drew: Narodila jsem se v den, kdy ses narodila ty. Miluji tě. Máma," dodala Paltrow.

Herečka přivítala Apple na světě v květnu 2004 s bývalým manželem Chrisem Martinem, se kterým má i 16letého syna Mosese. Paltrow je také nevlastní matkou dětí svého manžela Brada Falchuka - syna Brodyho a dcery Isabelly.

Paltrow dříve prozradila, že to byl Martin (45), kdo vymyslel jedinečné jméno jejich dcery. "To jméno vymyslel její táta a já se do něj zamilovala. Zdálo se mi originální a cool. Neumím si představit, že by se jmenovala jinak!" uvedla minulý měsíc během Q&A na svém Instagramu. Informoval o tom též web scarymommy.com.

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy