Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nemohla bych být více hrdá! Gwyneth Paltrow se pochlubila krásnou dcerou (18)

Gwyneth Paltrow se svou krásnou dcerou.
Zdroj: Instagram Gwyneth Paltrow
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny

"Neskrývám, že jsem hrdá," napsala na svém Instagramu hollywoodská hvězda Gwyneth Paltrow (49) ke společné fotce s dcerou, která slaví 18. narozeniny. "Jsi vším, o čem jsem mohla snít," napsala své dceři Apple držitelka Oscara.

"18. Dnes ráno mi trochu chybějí slova. Nemohu být víc hrdá na ženu, kterou jsi. Jsi vším, o čem jsem mohla snít, a ještě mnohem víc. Hrdost nezakryji, mé srdce se dme pocity, které nedokážu vyjádřit slovy. Jsi hluboce výjimečná ve všech směrech." Tento nádherný vzkaz napasla hollywoodská herečka Gwyneth Paltrow na Instagramu u příležitosti osmnáctých narozenin své dcery. Držitelka Oscara ke vzkazu připojila fotku oslavenkyně, pózující u zrcadla.

Narodila jsem se v den jako ty

"Všechno nejlepší k narozeninám, miláčku. Doufám, že víš, jak jsi výjimečná a kolik světla jsi přinesla všem, kteří mají to štěstí tě poznat. Zejména mně. Říkám to pořád a nikdy nepřestanu... Použiji slova tety Drew: Narodila jsem se v den, kdy ses narodila ty. Miluji tě. Máma," dodala Paltrow.

Herečka přivítala Apple na světě v květnu 2004 s bývalým manželem Chrisem Martinem, se kterým má i 16letého syna Mosese. Paltrow je také nevlastní matkou dětí svého manžela Brada Falchuka - syna Brodyho a dcery Isabelly.

Paltrow dříve prozradila, že to byl Martin (45), kdo vymyslel jedinečné jméno jejich dcery. "To jméno vymyslel její táta a já se do něj zamilovala. Zdálo se mi originální a cool. Neumím si představit, že by se jmenovala jinak!" uvedla minulý měsíc během Q&A na svém Instagramu. Informoval o tom též web scarymommy.com.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy