Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nemohl ani ležet! Policisté v Trutnově narazili na totálně vyfetovaného řidiče. Tohle VIDEO musíte vidět

Policisté občas narazí na zdrogovaného řidiče. Třeba v Trutnově policisté nyní kápli na čtyřicetiletého týpka, který měl v sobě hrozně moc pervitinu a marihuany. Nebyl schopný si ani nazout boty. Jeho spolujezdkyně tvrdila, že on neřídil, že volant držely její ruce. Jenže i ona byla sešlehaná skrz naskrz. Prostě šílenost. Je dobře, že policisté tohle video zveřejnili.

Čtyřicetiletý řidič vozidla Nissan Micra pod vlivem drog havaroval v Rybově ulici v Trutnově ve čtvrtek večer.

Bylo na první pohled jasné, že týpek něco v sobě má. Jenže testem na alkohol prošel. Takže bylo pravděpodobné, že má v sobě něco silnějšího.

Test na drogy byl skutečně pozitivní. Odebraný vzorek krve obsahoval metamfetamin a THC. V autě seděla osmadvacetiletá žena, která policistům tvrdila, že za volantem seděla ona. Ale i spolujezdkyně měla v krvi drogy.

Muž je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který mu hrozí až tři roky ve vězení. Při dopravní nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn.

Související články

Další články