Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nemoderátorka Kubelková překvapila: Vychutnala si Faltýnovou jako nikdo předtím! Bude válka?

Petra s Ivou už spolu nekamarádí, ale Kubelkové to za to určitě stálo.
Zdroj: profimedia.cz, koláž: Miloš Kuřátko nejml.
+ Další fotografie

Iva Kubelková (37), moderátorka pověstná tím, že co toporně na jevišti neodříká slovo od slova, to neřekne, pořádně překvapila.

Protože na Zlaté hokejce 2014 evidentně nechtěli mluvící hlavu, ale konferenciérku, připravila si Iva „fóry“ a pořádně tím zaskočila další legendu, tentokrát kolumbijského cestovního ruchu Petru Faltýnovou (36), která přišla předávat cenu a odprezentovat legrační hokejové fotky s partnerem, které si měli účinkující připravit.

„Já bych chtěla upozornit místní hokejisty, že jim roste konkurence, Leoš se možná dá na hokej,“ zahájila své účinkování na jevišti Faltýnová a Kubelková pohotově zareagovala: „No tak, jestli mu to půjde jako pití, tak se tu příští rok potkáme na Zlaté hokejce,“ což bylo opravdu nečekané, protože Kubelková je vše, jen ne improvizátorka.

Následně se Faltýnová dozvěděla, že „Leoš je furt jak beton“, a na rozloučenou jí Kubelková naložila ještě jednu facku: „A pak jsem si taky říkala, že možná máte ve vztahu hokej,“ na což Faltýnová nedokázala říct nic jiného než „ostatní možná ano, my ne“ a odkráčela se domů vyplakat Leošovi na rameno.

Od Kubelkové to samozřejmě byla kudla do zad, kterou Faltýnová nečekala, ale mezi řádky bychom rádi napsali, ale ne, tak to napíšeme rovnou do řádků, že nás v souvislosti s Petrou dlouho nic tak škodolibě nepotěšilo.

Související články

Další články