Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nemocný Miroslav Etzler pod palbou nechutných útoků: Herec má jasný vzkaz

Nemocný Miroslav Etzler pod palbou nechutných útoků: Herec má jasný vzkaz
Zdroj: Se souhlasem M. Etzler
+ Další 2 fotografie

Neočkovaný Miroslav Etzler (56) skončil v nemocnici na kyslíku s covidem a s ním spojeným oboustranným zápalem plic. Z lůžka apeloval, aby se všichni, kdo tak dosud neučinili, nechali očkovat a neudělali stejnou chybu jako on. Sesypala se na něj lavina nechutných obvinění. Etzler dal na sociálních sítích jasnou odpověď.

Herec Miroslav Etzler známý ze snímků Jak se krotí krokodýli, Čas sluhů, Gangster Ka a desítek dalších či celé řady seriálů má koronavirus a skončil s ním v nemocnici. "Moji vzácní a blízcí, asi jste si všimli, že jsem se tady dlouho nepresentoval. Důvod je jednoduchý. Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším než vím. A ano, nebyl jsem očkován. Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covid oddělení nemocnice Česká Lípa pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mne přesto berou jako člověka! Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím pokud můžete udělejte to!!!!" apeloval přímo z nemocničního lůžka na svém Instagramu.

Vlna nařknutí

Vzápětí jej zalila vlna nechutných nařknutí, že si vymýšlí a celá akce je jen reklama na vakcinaci. "Je to herec jako každý, který se dá najmout na cokoliv. Neříkám, že není nemocný, ale nechal se přemluvit k propagaci vakcinace a to se mi hnusí," myslí si Petr. "Nevěřím tomu, je to nahrané a dostal za to zaplaceno," přidává se Andrea a desítky dalších.

Miroslav Etzler se brání

Herec se těmto nařčením rozhodl bránit a z nemocnice poslal další vzkaz. "Dobrý den, prosím vás, pochopitelně mi vůbec nikdo za nic nezaplatil," spustil Etzler slyšitelně dýchavičným hlasem. "Je to moje osobní zpověď, zpověď o nezodpovědném chlapovi. Chci vás nabádat k očkování. Je to zřejmě jedna z mála nadějných cest. Udělejte to co nejdřív."

Kritika od bratra

Herec za svou lehkomyslnost schytal kritiku i od svého bratra Tomáše Etzlera. "Já si myslím, že lidé, celoživotní astmatici, by se v šestapadesáti měli nechat očkovat a neměli by být bezohlednými sobci, zejména, když jsou otcové malého kluka," vyplísnil ho na sociálních sítích.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy