Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Nemocný Karel Gott: Strach z infekce a zákaz návštěv, ale pilně natáčí dokument

+ Dalších 15 fotografií
OBAVA
Ten, kdo by se nyní chtěl vidět s Karlem Gottem (80), má smůlu. A to i kdyby šlo o přítele ze skupiny těch nejbližších. Lékaři je těžce nemocnému Mistrovi zatrhli.

Když zpěvák oznámil, že se u něj z poruchy krvetvorby rozvinula akutní leukemie, všem jeho přátelům zatrnulo a mnozí určitě začali přemýšlet o tom, že ho navštíví, aby mu osobně dodali sil na léčbu. Jenže to bohužel nejde.

„Z důvodu možného ohrožení infekcí je zatím pan Karel Gott (80) na návštěvy opatrný a nepřijímá je. Proto tento čas využívá k sledování sestřihů dokumentárního filmu o jeho životě a dokončování své autobiografie,“ řekla eXtra.cz mluvčí Gottových Aneta Stolzová.

Jak naše redakce již informovala, Mistr má zničenou imunitu a ohrozit ho může opravdu sebemenší problém, byť by byl jinak u zdravých pacientů banální. Je dobře, že na sebe tahle nejen československá, ale i mezinárodní ikona dbá a nic neriskuje.

Dokumentární film o Gottově životě točí režisérka Olga Špátová spolu s manželem Janem Malířem a do kin by měl jít na jaře 2020. „Olga má velký dar natáčet se svým úzkým týmem tak, že jsme se častokrát nechali unést spontánní atmosférou a přirozeně jsme ji vpustili do našeho soukromí, díky čemuž jsem se rozpovídal o tématech poměrně důvěrných,“ říká k filmu sám Karel Gott.

Mohlo by vás zajímat

Další články