Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nemocný Gott: V nemocnici má být i na Štědrý večer

Karel Gott bude nejspíš na Štědrý večer v nemocnici.
Zdroj: Facebook.com
Každý chce být na Štědrý večer doma s rodinou. To se ale bohužel asi nesplní našemu Českému slavíkovi Karlu Gottovi. Kvůli pokračující chemoterapii bude muset zpěvák zřejmě zůstat v nemocnici i na Vánoce. A tak budou jeho dcery Charlottka a Nelinka jen s maminkou Ivanou.

Po první části léčby bylo Karlu Gottovi nečekaně dobře, a tak mohl být propuštěn do domácího ošetřování. S láskou se o něj starala jeho manželka Ivana. Gott se ale nešetřil a přes všechna varování lékařů přišel i na předávání Slavíků. A to se mu také mohlo stát osudným. Jenže tleskající a jásající publikum a jeho fanoušci, to je pro něj ta nejlepší terapie. „Fanoušci pro mě dělají každý den nejvíc tím, že na mě myslí a přejí mi brzké uzdravení. Jejich neustálá podpora je pro mě nedílnou součástí léčby,“ děkuje Zlatý slavík.

Gott má naplánovány další chemoterapie a kvůli nim bude muset zůstat v nemocnici. Termíny totiž zasahují do vánočních svátků. Slavík je ale smířen se vším a s dcerami si vše vynahradí, až bude mít po chemoterapiích. „Někdy je mi líp, a pak zase hůř. Ale je to důkaz, že terapie zabírá,“ řekl zpěvák.

Lékaři odhalili u Karla Gotta rakovinu mízních uzlin na začátku listopadu. Přišli na ni náhodou při operaci náhlé břišní příhody, která zpěváka postihla.

Související články

Další články