Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

NEMOCNICE HRŮZY: Osm pacientů ve Frýdlantě dostalo OTRAVU KRVE!

+ Další fotografie
VÁŽNÝ PROBLÉM
V nemocnici ve Frýdlantu došlo ke skandálu, jaký tady dlouho nebyl. Osm pacientů po operaci dostalo otravu krve, museli být převezeni do liberecké nemocnice. Nemocnice Frýdlant momentálně uzavřela všechny operační sály.

Liberecká nemocnice musí po příjezdu osmi pacientů postižených otravou krve rušit naplánované operace a posilovat tým lékařů na oddělení ARO. Frýdlanstká nemocnice uzavřela všechny operační sály. Zatím není známo, proč u operovaných pacientů nastala sepse.

Celý případ se nyní prošetřuje. Podle oficiálního prohlášení nemocnice byly před operacemi provedeny všechny běžné testy přístrojů a látek podávaných pacientům. Případem se kromě kriminální policie zabývá i krajská hygienická stanice a Státní ústav pro kontrolu léčiv.

V Nemocnici Frýdlant se dosud nic podobného nestalo. Co bylo příčinou otravy krve u pacientů, zjistí až testy, na jejichž výsledky teď všichni netrpělivě čekají. Na celé vyjádření Frýdlantské nemocnice se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články