Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nemocná zpěvačka Věra Bílá: Pracuje na totální sebedestrukci!

Nemocná zpěvačka Věra Bílá: Pracuje na totální sebedestrukci!
Zdroj: arel Šanda / Empresa Media / Profimedia.
Věra Bílá (63) mohla vyprodávat světové stadiony a užívat si velké slávy. Jenomže ona nabídky nevyužila a místo toho prohrála jmění v automatech. Navíc se vůbec nestará o své zdraví a rady doktorů ignoruje.

„Já jsem nemocná. Mám zápal plic a velké horečky. Já byla v nemocnici, je tomu tři měsíce," řekla bývalá hvězda v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Už se vzdala nadějí na to, že se někdy úplně uzdraví. Místo toho si tělo ničí dobrovolně ještě víc. Doktor jí doporučil, ať přestane kouřit, jenomže ona odmítla. Navíc ho pak viděla s cigaretou a začala mu vyčítat, že on jí kouření zakazuje.

„Takže budu kouřit dál. V tom mi nikdo bránit nebude. Nikdo. Umřu. Budu mít radost, zapálím si. Moje maminka taky, umírala a zapálila si cigaretu,“ vysvětlovala svůj úhel pohledu na celou záležitost.

Věra Bílá přišla o manžela i syna a chová se tak, jak kdyby neměla pro co žít

„Já už třicet let beru prášky, ráno beru deset, pak odpoledne beru čtyři, večer beru dva prášky." Léky jsou na srdce a těžkou cukrovku. Kvůli té ale dietu nedrží. „Ráno něco sním, odpoledne jíst nemusím, to si zapálím. Možná dostanu tuberu,“ shrnuje zpěvačka s hlasem jako zvon.

Související články

Další články