Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nemocná princezna Kate drtí Meghan: Zatímco její obliba roste, Markle padá na úplné dno

Princezna Kate je čím dál oblíbenější: Meghan Markle puká vzteky
Zdroj: Profimedia/Koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
královská rodina

Onemocnění Kate Middleton přidělává vrásky na čele princi Harrymu a jeho ženě Meghan Markle. Ne však, že by je trápilo to, že je na tom jejich příbuzná špatně, ale jejich popularita kvůli tomu rapidně klesá, jak uvádí web News. Zatímco "značka Kate" roste do nebes, vévoda a vévodkyně ze Sussexu upadají v zapomnění.

Princezna Kate, která zůstává nejoblíbenější členkou britské královské rodiny, se po diagnóze a léčbě rakoviny stala ještě vlivnější. Její oblíbenost však podle webu thenews.com.pk dělá starosti princi Harrymu a Meghan Markle, protože ani všechny mediální kousky z poslední doby nedokázaly posílit jejich popularitu. Budoucí královna Kate, která se nyní soustředí na své zdraví, jim tak v posledních týdnech zasazuje jednu tvrdou ránu za druhou, jak uvádí web news.com.au.

Harry a Meghan už nejsou pro svět zajímaví

Tím, že "značka Kate" roste do nebes, se cítí vévoda a vévodkyně ze Sussexu stále více upozaďováni. Aspoň tak to vidí expertka na královskou rodinu Daniela Elser.

„Šokující události, které letos otřásly královským palácem, jen utvrdily silnou pozici Kate a prince Williama. Oproti tomu Harry a Meghan, když se vzdali královských povinností, se stali jakýmisi herci, kteří spadli ze zpravodajských webů a nyní plní jen zábavné stránky,“ hodnotí sešup Harryho a Meghan zmíněný web.

Brzy poté, co Kate Middleton zveřejnila na sociálních sítích emotivní video, na kterém oznámila zdrcující diagnózu, ji celebrity a světoví lídři zasypali zprávami plnými lásky, modliteb a vzkazů vysvětlujících, jak populární a důležitá je pro svět. Své přání poslali i Harry a Meghan, ale zatím to na velké usmíření s královskou rodinou nevypadá.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy