Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Nemocná Kadeřávková z Ulice si zahrává se životem: Alkohol ji může nenávratně zmrzačit!

+ Dalších 69 fotografií
Riskuje život
Těžce nemocná Anna Kadeřávková (21) se často fotí s pivem v ruce. A do redakce eXtra.cz se už dřív doneslo, že se ráda napije především vína. Přitom během boje s lymeskou boreliózou, která u herečky z nekonečné Ulice dospěla do nevyléčitelné fáze, by se měla držet od alkoholu dál. Jinak jí hrozí fatální následky!

„Mám za sebou léčbu za půl mega, každý týden beru léky za 7 tisíc, každý měsíc si dělám vyšetření za 30 litrů. Ač jsem si prošla všema těmahle masakrama, cítím se úplně v p*či,“ postěžovala si před pár dny Anna Kadeřávková. Hvězda Ulice se cítí beznadějně, boj s lymeskou boreliózou totiž zatím prohrává!

Zároveň je ale namístě zamyslet se, zda si to nezavinila sama. Brala silná antibiotika, jejichž užívání rozhodně nejde dohromady s konzumací alkoholu. Přitom se Kadeřávková několikrát vyfotila s pivem v ruce. A tím to zdaleka nekončí!

Už dřív se totiž do redakce eXtra.cz donesly informace, že má Kadeřávková ke skleničce alkoholu víc než kladný vztah. "Ona se ráda napije, hlavně vína. Přitom s antibiotiky se alkohol rozhodně míchat nemá, neměly by se jím zapíjet žádné prášky,“ prozradila nám hereččina dobrá kamarádka.

Lymeská borelióza ve třetím stadiu, která podle všeho propukla u představitelky Roziny z Ulice, není žádný med ani při správné léčbě. Jenomže při jejím narušení, což může alkohol rozhodně způsobit, nastává ještě větší peklo. Pacient může v tom nejlepším případě skončit s poškozenými klouby, v tom horším se mu nenávratně poškodí mozek nebo srdce.

Rizika jsou zkrátka příliš vysoká, takže doufáme, že už Aničku se sklenkou piva ani jiného alkoholu neuvidíme!

Mohlo by vás zajímat

Další články