Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nemocná Kadeřávková z Ulice si zahrává se životem: Alkohol ji může nenávratně zmrzačit!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 68 fotografií
Riskuje život
Těžce nemocná Anna Kadeřávková (21) se často fotí s pivem v ruce. A do redakce eXtra.cz se už dřív doneslo, že se ráda napije především vína. Přitom během boje s lymeskou boreliózou, která u herečky z nekonečné Ulice dospěla do nevyléčitelné fáze, by se měla držet od alkoholu dál. Jinak jí hrozí fatální následky!

„Mám za sebou léčbu za půl mega, každý týden beru léky za 7 tisíc, každý měsíc si dělám vyšetření za 30 litrů. Ač jsem si prošla všema těmahle masakrama, cítím se úplně v p*či,“ postěžovala si před pár dny Anna Kadeřávková Hvězda Ulice se cítí beznadějně, boj s lymeskou boreliózou totiž zatím prohrává!

Zároveň je ale namístě zamyslet se, zda si to nezavinila sama. Brala silná antibiotika, jejichž užívání rozhodně nejde dohromady s konzumací alkoholu. Přitom se Kadeřávková několikrát vyfotila s pivem v ruce. A tím to zdaleka nekončí!

Už dřív se totiž do redakce eXtra.cz donesly informace, že má Kadeřávková ke skleničce alkoholu víc než kladný vztah. "Ona se ráda napije, hlavně vína. Přitom s antibiotiky se alkohol rozhodně míchat nemá, neměly by se jím zapíjet žádné prášky,“ prozradila nám hereččina dobrá kamarádka.

Lymeská borelióza ve třetím stadiu, která podle všeho propukla u představitelky Roziny z Ulice, není žádný med ani při správné léčbě. Jenomže při jejím narušení, což může alkohol rozhodně způsobit, nastává ještě větší peklo. Pacient může v tom nejlepším případě skončit s poškozenými klouby, v tom horším se mu nenávratně poškodí mozek nebo srdce.

Rizika jsou zkrátka příliš vysoká, takže doufáme, že už Aničku se sklenkou piva ani jiného alkoholu neuvidíme!

Související články

Další články