Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nemocná Kadeřávková ukázala obří ret: Botox? Tohle je mé pravé já!

+ Dalších 65 fotografií
Hvězda Ulice
S obřím rtem, jaký nemá ani kubánský domovník, se vyfotila herečka Anička Kadeřávková (22) na Instagram. A přivodila fanouškům obrovský šok, kvůli její nevyléčitelné nemoci o ni totiž mají oprávněný strach. Co se hvězdě Ulice stalo?

Aničko, ty má ve rtech výplň? Poté, co si Kadeřávková na sociální síti vystavila fotku se rtem větším než plácačka na mouchy, strhla se doslova smršť podobných dotazů.

Rozina z Ulice, kam se před pár týdny herečka po více než roce vrátila, bojuje s nevyléčitelnou lymskou boreliózou a rve do sebe hromadu silných antibiotik. Fanoušci se tak báli, aby si nehuntovala tělo dalšími chemikáliemi.

K fotce navíc připojila podivný vzkaz: „Tahle fotka na vteřinu odhaluje moje pravé já!“

Naštěstí měli strach zbytečně. Jde totiž o optickou iluzi. „To není ret, ale vypláznutý jazyk,“ smála se Anička na Instagramu.

Kadeřávková se nedávno rozešla s výrazně starším přítelem a měla by být single. Tedy pokud před námi nic netají. Herečka se ale tváří, že si potřebuje od vztahů odpočinout, a jakousi cenou útěchu jí je právě návrat do nekonečného seriálu.

Mohlo by vás zajímat

Další články