Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nemocná Erbová skončila opět v nemocnici. Víme, co stálo za jejím dalším kolapsem!

Vlaďka je na tom prý stále špatně.
Zdroj: profimedia.cz
Ta Vlaďka má ale pech. Jen, co ji po dvou týdnech pustili z nemocnice, kde se léčila se zápalem plic, tak opět zkolabovala. A putovala rovnou zpět do špitálu. Co se Vlaďce Erbové přesně stalo?

Manželka bývalého fotbalisty Tomáše Řepky (41) Vlaďka Erbová (34) ještě nedávno div neumírala. Posílala až moc podezřele „dojemné“ zprávy z nemocnice, kde ležela. I když podle svých slov sotva dýchala a nic nemohla, tak na Facebooku docela podežrele často.

Zápal plic rozhodně není žádná sranda, proto by se nemělo s návratem domů pospíchat. Ale Vlaďku už pustili, jenže doma se moc dlouho neohřála. Po pouhých třech hodinách se jí přitížílo a podle vyjádření Vlaďky dlouhých třináct hodin strávila v koupelně. Střevní chřipka to je prevít.

„Zase ležím. Nějak jsem to propuštění podcenila. Musela jsem se tam vrátit, protože jsem byla velmi slabá a můj žaludek si dělal, co chtěl. Ale aspoň jsem na chvilku viděla děti," prozradila oslabená vlaďka deníku Blesk.

V nemocnici dostala umělou výživu, aby nekolabovala a už je opět doma. Rozhodně ale potřebuje stále pomoct, je prý tak slabá, že se nemůže vůbec starat o domácnost, natož o děti.

Jak to vlastně bylo s Vladčinými zdravotními komplikace, ví jen ona.. Rozhodně ji nechceme křivdit, ale vážně nemocní lidé nekomentují svůj stav na Facebooku nebo v médiích jako modelka. Ale tak vlastně je pravda, že každý jsme nějaký…

Související články

Další články