Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nemocná dívka si podpálila postel na dětském oddělení v mostecké nemocnici

Patnáctiletá dívka si podpálila postel ve 4. patře na uzavřeném
lůžkovém dětském oddělení.
Zdroj: pozary.cz
Velké drama se odehrálo ve středu večer na uzavřeném lůžkovém dětském oddělení mostecké nemocnice. Psychicky nemocná dívka tam zapalovačem podpálila svoji postel.

Dívka, která je hospitalizována v nemocnici v Mostě, si ve chvíli, kdy ji nikdo nehlídal, podpálila svoji postel. Podle portálu e-mostecko.cz k založení požáru použila zapalovač.

Hořet začala okamžitě matrace i peřina. Naštěstí si ohně všimly pohotové sestřičky, které požár uhasily ještě dříve, než na místo přijeli hasiči. Je ale zázrak, že se požár nerozšířil dál.

Podle krajské policejní mluvčí Jany Slámové na místo hasiči vyslali dvě cisterny. Naštěstí při incidentu nikdo nebyl zraněn.

Podle portálu e-mostecko.cz požár založila dívka, která se během jednoho týdne několikrát pokusila spáchat sebevraždu skokem z mostu. Proto je hospitalizována na uzavřeném oddělení mostecké nemocnice.

Související články

Další články