Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nemocná Anička Slováčková: Kvůli dětem by se rozdala, riskovala pro ně infekci

Zdroj: Trapas nepřežiju
+ Dalších 21 fotografií
BOJ
Už celá republika ví, že mladičká zpěvačka Anička Slováčková (24) bojuje s rakovinou prsu. Podstupuje chemoterapie a kvůli nim už musely její vlastní vlasy dolů. Nahradila je paruka. I v ní to ale těžce zkoušené dceři slavných rodičů velmi sluší. Při představení pro malé děti si ale musela dávat velký pozor na zdraví.

Anna Slováčková byla hostem pořadu Trapas nepřežiju, s nímž už řadu let Michaela Dolinová, Ladislav Ondřej a Nelly Řehořová objíždějí celou republiku. V představení, díky němuž se žáci základních škol zábavnou formou učí základům etikety a slušného chování, ve čtvrtek zazpívala několik písniček.

Hrozba

„S touhle partou jezdím zhruba od svého účinkování v Tváři. Vždycky se tam hrozně těším. Navíc na tomhle představení jsou děti a ty neřeší, co se o mně píše, ani moji paruku. Jen jsem bohužel nemohla jít na autogramiádu, která je součástí, protože se musím vyhýbat větším kolektivům kvůli hrozbě infekce. Vždycky během představení jim podepíšu kartičky, odnesu je na autogramiádu a jdu zpátky,“ řekla eXtra.cz Anna Slováčková, která má vlivem chemoterapií oslabenou imunitu.

I bez osobního kontaktu má ale u dětí úspěch.

Drží se

„Anička je nejenom výborná zpěvačka, ale co je hlavní, především je to skvělá holka, to je pro mě hlavní. Mám ji moc rád. Ke všem se chová mile, nikoho z fanoušků neodmítne, navíc je stoprocentní profesionálka. O nemoci mi kvůli společným projektům řekla již v září, samozřejmě jí všichni držíme moc palce. Ale je obdivuhodná, nedává na sobě nic znát a navíc doteď nevynechala jediné představení,“ říká pořadatel charit David Novotný.

Sama dcera Felixe Slováčka (76) a Dagmar Patrasové (63) je ráda, že k ní všichni její blízcí a známí přistupují i přes nemoc stejně, že ji nelitují. „Akorát se mě víc ptají, jak se cítím. Žádná změna přístupu tam naštěstí není,“ dodala.

Související články

Další články