Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nemoci i autonehody: 39 slavných, na které bude Česko na Dušičky vzpomínat

Nemoci i autonehody: 39 slavných, na které bude Česko na Dušičky vzpomínat
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 34 fotografií
galerie
Letošní rok byl zatím velmi smutný. Česko přišlo o spoustu slavných osobností a do hvězdného nebe odešel dokonce i národní poklad Karel Gott (†80). Slavných, kteří nás letos opustili, je skutečně spousta - vzpomínku jim můžeme věnovat na Dušičky.

První zdrcující zprávou pro filmové a především pohádkové fanoušky byla letos informace o smrti Marie Kyselkové, kterou si lidé pamatují jako Ladu z pohádky Princezna se zlatou hvězdou Rodina se s ní skromně rozloučila v Praze na Olšanských hřbitovech. Jen o pár dní později přišla další smutná zpráva.

Na konci ledna nás navždy opustil herec Luděk Munzar S ním se mohli lidé rozloučit v Národním divadle, rodina následně uspořádala ještě jeden soukromý obřad. Smrt ale významné české osobnosti obcházela i nadále a vzala nám jedny z nejtalentovanějších umělců, jaké jsme v naší zemi měli.

Velkou ztrátou byla smrt mladého fotbalového talentu Josefa Šurala, který zemřel poté, co vypadl z jedoucího auta. Šokem byl i náhlý odchod Dana Nekonečného, který zanedbal problémy se srdcem. Smutnou zprávou, která došla i daleko za hranice Česka, byla informace o úmrtí Karla Gotta, který prohrál svůj boj s akutní leukemií.

Památku zesnulých si můžeme připomenout ve svátek Dušiček. Blízkým přineseme na hrob květiny, slavným můžeme alespoň doma zapálit svíčku a věnovat jim krátkou tichou vzpomínku. Podívejte se do galerie na osobnosti, které nás letos opustily.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy