Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Nemoci i autonehody: 39 slavných, na které bude Česko na Dušičky vzpomínat

Nemoci i autonehody: 39 slavných, na které bude Česko na Dušičky vzpomínat
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 34 fotografií
galerie
Letošní rok byl zatím velmi smutný. Česko přišlo o spoustu slavných osobností a do hvězdného nebe odešel dokonce i národní poklad Karel Gott (†80). Slavných, kteří nás letos opustili, je skutečně spousta - vzpomínku jim můžeme věnovat na Dušičky.

První zdrcující zprávou pro filmové a především pohádkové fanoušky byla letos informace o smrti Marie Kyselkové, kterou si lidé pamatují jako Ladu z pohádky Princezna se zlatou hvězdou Rodina se s ní skromně rozloučila v Praze na Olšanských hřbitovech. Jen o pár dní později přišla další smutná zpráva.

Na konci ledna nás navždy opustil herec Luděk Munzar S ním se mohli lidé rozloučit v Národním divadle, rodina následně uspořádala ještě jeden soukromý obřad. Smrt ale významné české osobnosti obcházela i nadále a vzala nám jedny z nejtalentovanějších umělců, jaké jsme v naší zemi měli.

Velkou ztrátou byla smrt mladého fotbalového talentu Josefa Šurala, který zemřel poté, co vypadl z jedoucího auta. Šokem byl i náhlý odchod Dana Nekonečného, který zanedbal problémy se srdcem. Smutnou zprávou, která došla i daleko za hranice Česka, byla informace o úmrtí Karla Gotta, který prohrál svůj boj s akutní leukemií.

Památku zesnulých si můžeme připomenout ve svátek Dušiček. Blízkým přineseme na hrob květiny, slavným můžeme alespoň doma zapálit svíčku a věnovat jim krátkou tichou vzpomínku. Podívejte se do galerie na osobnosti, které nás letos opustily.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy