Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nemoc, kterou má Karel Gott, zabila Grossmanna! Jaký typ rakoviny Slavík má? A jakou má šanci?

Gott má stejný typ rakoviny, jako měl komik Jiří Grossmann.
Zdroj: youtube.com
Lékaři u Karla Gotta bohužel diagnostikovali Non-Hodgkinův lymfom. Na tento typ rakoviny umřel slavný český komik Jiří Grossmann. Bylo mu jen 30 let. Naopak Jiří Bartoška zlou chorobu porazil. Jak si s tímto typem rakoviny poradí tělo Karla Gotta? Uzdravení mu přeje celé Česko!

Karel Gott bohužel má Non-Hodgkinův lymfom. To je zlá nemoc, kterou lékaři ještě v 70. letech 20. století neuměli vůbec léčit. Komik Jiří Grossmann boj s tímto typem rakoviny prohrál. Bylo mu pouhých 30 let.

Nyní ale medicína pokročila. Podle vědeckých studií má Gott velkou šanci, že zlou nemoc porazí. Nemoc se daří vyléčit u 70 až 80 % pacientů, ale musí se jednat rychle. Své o tom ví i herec Jiří Bartoška. Ten má za sebou náročnou chemoterapii, ale zdá se, že z nejhoršího je venku.

Non-Hodgkinův lymfom je typ rakoviny, který v těle roznáší bílé krvinky. Rakovina bohužel může velmi rychle metastazovat.

„Včera ve večerních hodinách byl k nám na I. Interní kliniku Všeobecné fakultní nemocnice v Praze přeložen pan Karel Gott. Při operaci náhlé příhody břišní mu byl diagnostikován Non-Hodgkinův lymfom jako příčina stavu. Dnes byla zahájena cílená léčba tohoto onemocnění za použití nejmodernějších prostředků a za spolupráce týmu odborníků. V tuto chvíli nelze odhadnout, jak dlouho bude léčba trvat,“ uvedl podle Blesku Prof. MUDr. Marek Trněný, CSc.

Nikdo neví, jak na tom Karel Gott v současné době je. Tuší to jen nejbližší rodina. Je logické, že tým kolem našeho nejslavnějšího zpěváka je na informace velmi skoupý. Gottův program do konce roku 2015 byl zrušen. Gott se neobjeví ani na vyhlášení Slavíků.

Související články

Další články