Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Proč tak málo mluví? Diváci se bojí o vývoj malého Quentina (5). Ornella ale vše vysvětlila

Jak to s ním doopravdy je?
Zdroj: instagram
+ Dalších 133 fotografií
Ornella Koktová (25) a Josef Kokta (61) jsou nejen manželé a jedni z hlavních aktérů reality show Štiky, jsou také hrdí rodiče syna Quentina, který rovněž nechybí ve vzpomínané reality show. Právě tato věc diváky děsí nejvíc, jeho rodina má podle mnoha z nich na malého špatný vliv a můžou ohrozit jeho vývoj. Jak to s Quentinem je vysvětlila jeho maminka Ornella.

Téma výchovy a péče o Quentina bylo dosti rozebíráno v živém vysílání redakce Blesk.cz, kam pozvali na rozhovor Quentinovu matku Ornellu Koktovou (25) a také její mámu, babičku malého Quentina Moniku Štikovou (45).

Tahle otázka je zřejmě jednou z nejháklivějších a obě rodiny mají na danou věc jiný názor. Monika vyčítá Ornelle právě to, že se s manželem Pepou synovi málo věnují. Je mu pět let, nemluví a podle Moničiných slov by měli zajít za odborníkem.

I diváci si všimli dosti zásadní věci! Quentin za celou dobu neřekl souvislou větu. Každičký díl tráví přilepený k mobilu, notebooku, nebo tabletu. „Podle mě je to v dnešní době normální a IT sféra jde dopředu. Nevadí mi to,“ prohlásil v jednom z dílů reality show Štiky.

Monika tvrdí, že není jediná z rodiny, kdo si myslí, že její vnuk potřebuje více péče, pozornosti a hlavně vyšetření, jestli je s ním vše v pořádku. Ve vzpomínaném rozhovoru tvrdila, že tohoto názoru je celá rodina včetně prababičky, manžela Michala, i mladší sestry Charlotte. „Některé scény s Quentinem by byly pro diváka až šokující. Dost se toho kvůli rodině vystříhalo,“ uvedl zdroj z natáčení.

Jenže to, co vidíme na obrazovce, nepopisuje zcela realitu. Natáčelo se i 15 hodin v kuse. Udržet pozornost čtyřletého dítěte tak dlouho prostě nejde. „Je to složité. Opravdu se toho hodně vystříhalo. Realita je ale jiná. Natáčelo se i 15 hodin v kuse a použil se jen zlomek. Ve finále to vypadá, že vlastně mluví jen Monika. Ve vysílání pak nemluví ani Ivko ani Charlottka. A také nikdo netvrdí, že mají ohrožený vývoj. Když jsme byli u mojí mámy, tak ona dbá na čistotu, aby nebyla upatlaná klika. Tak Quentin raději moc po bytě nepobíhal, aby se předešlo problémům s mámou. To jsme mu dali třeba opravdu i ten tablet. Žádné dítě prostě tak dlouho v klidu nevydrží,“ uvedla pro eXtra.cz Ornella.

Související články

Další články