1. Paul Walker

Dne 30. listopadu 2013 v odpoledních hodinách Walker a jeho známý Roger Rodas opustili akci pořádanou Walkerovou charitou Reach Out Worldwide (na pomoc obětem tajfunu Haiyan). Krátce poté Rodas ztratil kontrolu nad vozem Porsche Carrera červené barvy a narazil do stromu. Kalifornská policie ihned potvrdila dvě obět a oznámila, že se na nehodě podílela vysoká rychlost, kterou Walker s Rodasem jeli. Film Rychle a zběsile 6 vydělal 788 milionů dolarů a patřil k nejlepším akčním filmům roku 2013. Ihned v roce 2013 se proto začal natáčet sedmý díl série. Film Rychle a zběsile 7 byl plánován na rok 2014, kvůli nečekané smrti Walkera se vydání odložilo na rok 2015, problémem byly nedotočené scény.

2. Heath Ledger

22. ledna 2008 se fenomenální herec předávkoval léky na spaní ve svém hotelovém pokoji v New Yorku. Vyšetřovatelé zjistili, že šlo o nešťastnou náhodu, nikoliv o sebevraždu. Zřejmě zemřel na srdeční kolaps v důsledku dlouhodobého fyzického vypětí. Zemřel na začátku natáčení filmu Imaginárium dr. Parnasse.

3. Cory Monteih

Herec se proslavil hlavně v seriálu Glee, kde hrál postavu Finna. 13. července 2013 byl nalezen mrtvý ve svém hotelovém pokoji, příčinou smrti bylo předávkování heroinem a sloučení s alkoholem. Zemřel tak mezi natačením čtvrté a páté série seriálu. Následně mu v Glee byla věnována epizoda The Quarterback, kde se všichni symbolicky rozloučili s ním i s Finnem, tedy jeho postavou.

4. Brandon Lee

Herec a syn legendy bojových umění Bruce Lee zemřel obzvlášť tragickou smrtí. Do konce natáčení filmu Vrána zbývalo sedm dnů a vše probíhalo podle plánu. Postava Erica Dravena, kterého Lee hrál, měla být zabita výstřelem ze zbraně Fun Boye, kterého hrál Michael Massey. Místo slepých nábojů byla ve zbrani ostrá kulka, po 12 hodinách v nemocnici Lee svůj boj o život prohrál.

5. Steve Irwin

Byl australský autor dokumentárních filmů. Stal se známým zejména televizním seriálem Lovec krokodýlů. Na počátku září 2006 natáčel Steve Irwin v oblasti Velkého bariérového útesu dokumentární pořad Ocean's Deadliest. 4. září 2006 však nebylo kvůli špatnému počasí možné natáčet, a proto se rozhodl využít volného času k natočení několika záběrů pro dokumentární pořad své dcery Bindi (Bindi the Jungle Girl). Během setkání s velkou trnuchou, která ho bodla přímo do srdce, na místě zemřel.