Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nemilosrdnou Meghan neobměkčila ani rakovina princezny Kate. Usmířit se jen tak nehodlá, nadiktovala si jasné podmínky

Meghan Markle chce, aby se jí Kate a William omluvili.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Požadavky

Meghan Markle (42) se plánuje usmířit s rodinou svého manžela prince Harryho (39). Ovšem až poté, co britská královská rodina splní dva požadavky vévodkyně ze Sussexu. Chce, aby se jí princ William (41) s Kate (42) omluvili za to, co se stalo v minulosti, a aby se k ní chovali mile, jak napsal britský web Express. 

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu je s královskou rodinou na nože poté, co se dvojice zřekla povinností a odstěhovala se v roce 2020 do Ameriky. Následně Meghan s Harrym poskytli několik velmi otevřených rozhovorů, v nichž prozradili interní informace, co se týče příbuzných a poměrů mezi nimi.

Situace se nezlepšila ani poté, co Kate Middleton veřejně oznámila, že má rakovinu. Když tak učinil král Karel III., princ Harry se sbalil a odcestoval do Londýna, aby svého nemocného tatínka viděl, jak psal tehdy CBS. Ovšem u Kate nic takového neučinil.

Dva požadavky

Vévodové ze Sussexu sice poslali Kate Middleton povzbudivý vzkaz, ovšem do Velké Británie neodcestovali, aby byli Kate na blízku. Meghan má podle experta na královskou rodinu Toma Quinna hned dva požadavky, než se s Kate a Williamem usmíří.

„Harry si přeje, aby se usmířili, ale svou ženu plně podporuje, a pokud nebude mít pocit, že se k ní královská rodina chovala dostatečně mile a hluboce se omluvila za minulost, tak se to nestane,“ uvedl podle webu Express. Meghan tedy požaduje nejen omluvu za to, co se v minulosti stalo, ale také chce, aby se k ní všichni chovali mile.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy