Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nemehlo, nebo borec? 7 signálů, které vám řeknou, jaký bude v posteli

Naše rady vám pomůžou.
Každá žena touží v posteli po pořádném samci, ale ne vždycky se to podaří. Ano, občas je skutečně těžké odhadnout, do čeho jdeme, ale s našimi postřehy to bude jednodušší. Přinášíme vám 7 signálů, které vám neomylně řeknou, jaké to s ním bude... však vy víte kde.

1. Špekaté břicho

Pokud má váš vyvolený lehkého piváka, rozhodně nemusíte panikařit. Pokud by však jeho obvod překonal hranici 100 centimetrů, máte nárok na paniku. Vysoký krevní tlak a vysoká hladina cholesterolu s sebou kromě rizika infarktu, mrtvice nebo cukrovky přinášejí právě i erektilní dysfunkce!

2. Silný krk

Ačkoliv patří silný krk k jistým znakům mužnosti, bylo vědecky dokázáno, že muži se silnějším krkem mají svůj penis také víceméně „na heslo“.

3. Pěstěné nehty

I když vedle sebe nechcete mameluka s okousanými nehty, vězte, že dokonalá manikúra není rozhodně znakem vášnivého milence, který v posteli rád experimentuje.

4. Příliš krátký prostředníček

Můžete tomu říkat teorie, my ji nazýváme nevědeckou praxí. Říká se, že muži, kteří mají kratší prsteníček než ukazováček, nedostali do vínku tolik testosteronu jako ti, jejichž prsteník se blíží prostředníku.

5. Zbrklý řidič

Pokud je muž, jenž vás zaujal, nevrlým a zbrklým řidičem, který je za volantem neustále nervózní a na všechny troubí, mějte se na pozoru. Bude stejně netrpělivý i v posteli a jeho orgasmus pro něj bude mnohem podstatnější než ten váš!

6. Ohnutá záda

Všímejte si držení těla! Jaký je jeho postoj při chůzi nebo při sezení? Shrbení jedinci jsou lenoši, naopak muži s rameny dozadu a vtaženým břichem se v posteli velmi snaží.

7. Nevýrazná gesta

Muž, který vypadá při rozmluvě jako leklá ryba, vás asi příliš nerozparádí. Naopak ti, kteří výrazně gestikulují, bývají dobrými milenci s velkou představivostí a tvůrčím přístupem k sexu.

Související články

Další články