Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Německý Quasimodo měl zvláštní vkus na ženy: Vrah se bál o své nádobíčko

Jonas Dassler jako Fritz Honka ve filmu U Zlaté rukavice.
Zdroj: profimedia
sériový vrah

Fritz Honka patří za jednoho z nejvýstřednějších sériových vrahů. Muž malého vzrůstu s vadou očí, řeči a znetvořeného obličeje zabil podle serveru murderpedia-org nejméně čtyři prostitutky z hamburské čtvrti červených světel. O německém Quasimodovi, který skončil na psychiatrii, byl v roce 2019 natočen i film s názvem U Zlaté rukavice.

Fritz Honka se narodil v Lipsku v roce 1935. Fritz pocházel z devíti dětí. Jeho otec byl alkoholik, který syna často bil. Kvůli vadě řeči a vzhledu byl chlapec často dětmi šikanován.

V roce 1951 se přestěhoval na Západ, kde pracoval jako zemědělský dělník. Do Hamburku se dostal ve svých 21 letech. Tam poznal i svou jedinou ženu Ingu Bossleman, která stejně jako Fritz holdovala alkoholu. Vymetali spolu všechny bary a hospody ve městě. Z tohoto podivného manželství, které nemělo dlouhého trvání, vzešel syn.

Po Ingině odchodu se Fritz vrátil do práce jako noční hlídač v loděnici. Mohl si tak dovolit malý jednopokojový byt poblíž čtvrti červených světel. Vytapetoval si pokoj pornografickými fotografiemi, a aby dosáhl sexuálního naplnění, používal gumovou panenku.

Podivný puch sváděl na sousedy

Fritz byl velmi citlivý na svou výšku, měřil kolem 165 cm, a tak si vybíral pouze menší ženy. Dával přednost starším a bezzubým prostitutkám, protože měl hrozný strach z toho, že mu žena zmrzačí nádobíčko během orálního sexu. S nimi se seznamoval v hospodě Zum Goldenen Handschuh (U Zlaté rukavice), kterou v roce 1953 založil boxer Herbert Norimberk. Tam se scházela opravdu ta „nejlepší hamburská společnost“, složená ze ztroskotanců, prostitutek a pijanů.

Honka si zval své úlovky domů, kde s nimi dlouho popíjel, než jim řekl, aby ho uspokojily. Když se ženy ptaly na odpudivý zápach v jeho bytě, řekl jim, že se ten puch line od řeckých sousedů, kteří vyváří divná jídla.

Všechno se zdálo být v pořádku do chvíle, než ho ženy začaly provokovat, rozhodl se jich zbavit. Uškrtil je a následně rozporcoval malou ruční pilou. Jelikož byl líný, než aby těla někam nosil, zabalil je radši do igelitu a schoval do zdí svého podkrovního bytu na Zeißstraße 74 v Ottensenu.

Před smrtí si změnil jméno

Když si sousedé začali stěžovat na nepříjemný zápach v domě, rozhodl se pro nejjednodušší řešení – zašel do obchodu a nakoupil ty nejlevnější deodoranty, co tam měli. Bohužel ani to po čase nepomohlo. Zvrácené praktiky nočního hlídače prozradil až požár v domě.

Bohužel pro něj našli hasiči mezi popelem i zbytky těl. Honka se ke svým činům přiznal. U výslechu Honka vypověděl, že ženy zabil kvůli tomu, že se mu vysmívaly z jeho strachu z klasického sexuálního styku. Německý sériový vrah byl odsouzen na doživotí. Odborníci tvrdili, že tak silná závislost na alkohol snížila jeho mentální kapacitu, a tak místo do vězení putoval na psychiatrii. Po několika letech byl propuštěn na svobodu. Pod jménem Peter Jensen dožil v pečovatelském domě. Hamburský zabiják naposledy vydechl ve věku šedesáti tří let v říjnu roku 1998.

Zdroje: murderpedia-org

crimeandinvestigation.co.uk

Související články

Další články