Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Hororová nehoda na motorce: Německý princ Otto von Hessen zemřel po nárazu do svodidel. Bylo mu 55 let

Zdroj: archiv Otto Hessen
+ Dalších 8 fotografií
nehoda
Německý princ Otto von Hessen, jinak zvaný Otto Hessenský, je po smrti. Ve věku 55 let se stal obětí tragické nehody, během níž na své motorce Ducati narazil do svodidel. Neštěstí se stalo v neděli na dálnici u Bodamského jezera.

Podle německého deníku Bild podlehl Otto von Hessen svým zraněním přímo na místě nehody. Motorky byly jednou z princových největších vášní a při jízdě na nich si byl jistý, němečtí policisté tvrdí, že v době neštěstí jel vysokou rychlostí.

O příčině strašlivé nehody se stále diskutuje, podle některých zahraničních médií ztratil Otto kontrolu nad řízením po lehkém nárazu do jiného vozu, podle některých ho pak při brzdění rozhodil provizorní sjezd z dálnice, a proto najel přímo do svodidel.

Otto von Hessen na motorce mířil do Švýcarska za svou přítelkyní, kterou kvůli pandemii koronaviru neviděl několik týdnů. Nyní po něm truchlí jeho bývalá manželka Carla a čtyři děti, které s ní měl.

Rychlost

Motorky a auta byly princovou velkou vášní a rychlosti se rozhodně nebál. V roce 2010 mu byl dokonce za velké překročení rychlosti udělen devítiměsíční zákaz řízení motorových vozidel. Se svým strojem Ducati, na kterém havaroval, se nedávno vyfotil na sociální sítě.

Související články

Další články