Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Německo v šoku: Těhotnou pobodal a upálil muslimský přítel

V Německu je mimořádně napjatá situace kvůli protimuslimským
demonstracím a celkové xenofobní nálade ve společnosti. Turci tvoří
v Německu třímilionovou menšinu. ilustr.foto

Nedaleko hlavního města našich západních sousedů našli upálenou ženu. Jako by ale tento hrůzný nález sám o sobě nestačil, vyšly na světlo světa další šílené okolnosti celé tragédie.

Podle informací portálu rbb-online.de našel muž na procházce se psem v berlínském lesíku tělo 19leté dívky. Po pitvě bylo zjištěno, že se jednalo o mladou Mariu, která byla těhotná. Vrazi ji měli nejdříve dvakrát bodnout do břicha a následně upálit.

Mladá budoucí matka si i přes nátlak otce odmítala dítě nechat vzít. Její dvacetiletý přítel a otec dítěte Marii vyhrožoval smrtí. Smutné na celém případu je, že dívka se obrátila i na policii, ale ta s případem údajně nemohla nic dělat, protože k žádnému závažnému činu nedošlo.

Mladý muž společně se svým kamarádem vzali celou záležitost do svých rukou. Přítel Marie byl podle všeho muslim a Marii nepomohly ani sliby, že se obrátí na islámskou víru.

Mladíci po tom, co dokonali svůj hrůzný čin, počkali, až dívčino tělo dohoří, pak ho přikryli větvemi.

Německá média původ obou pachatelů neuvádí, přestože úřady ano.

Související články

Další články