Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Německo v boji proti imigrantům přitvrzuje: Běženci nesmí do bazénu!

Uprchlíci mají zakázaný vstup do bazénu v Bornheimu. Verbálně napadali a
obtěžovali místní ženy v plaveckém stadionu.
Zdroj: archiv
Německé město Bornheim vydalo pro uprchlíky nové nařízení! Odteď nesmí do bazénu. Ženy, které navštěvují v tomto městě plavecký stadion, si postěžovaly, že je imigranti verbálně napadali a měli nechutné narážky.

„Toto problematické chování uprchlíků je třeba řešit,“ rozhodl Markus Schnapka ze sociálního úřadu města Bornheim.

O zákazu, který vydal, informoval přímo imigranty z místní uprchlické ubytovny. Zákaz Schnapka odvolá ve chvíli, kdy budou uprchlíci jeho nařízení respektovat a k německým ženám přestanou mít nemístné narážky.

Schnapka zároveň podotkl, že neplánuje zákaz zavést dlouhodobě. Nerad by tím trestal nevinné, kteří s tím nemají nic společného.

Od silvestrovských útoků se Německo s uprchlíky příliš nemazlí. Důvodem je jejich sexuální obtěžování a znásilňování nevinných žen.

Němečtí občané už nevěří vládě, že uprchlíky srovná do latě, a tak pořádají organizované domobrany. Není se čemu divit. Situace v Německu je v posledních dnech opravdu vyhrocená.

Nedávno také Angela Merkel přiznala, že Evropa a zvláště Německo příliv běženců nezvládá. Právem se nyní bojí o svůj post německé kancléřky. Je dost pravděpodobné, že přijde o velkou část voličů.

Protože je Angela Merkel hlavním aktérem v problému s uprchlíky, další významní němečtí politici jí mají plné zuby.

Zemský rada Dolního Bavorska byl natolik ze situace vytočený, že se rozhodl do Berlína před kancléřský úřad Angely Merkel poslat rovnou celý autobus přistěhovalců. Ať se o ně postará sama.

Momentálně hrozí Německu série teroristických útoků podobných těm v Paříži.

Související články

Další články