Tak na tyhle věci si hlavně budou pamatovat lidé narození v 80. letech, protože když Scooter v devadesátkách nejvíc jeli, měli jsme telecí diskotékové období a hlavně v televizi existovalo něco, co se jmenovalo Eso, uváděli to Mareš a Pergnerová a cokoliv od Scooteru bylo vždycky na prvním místě.

Čím blbější a jednodušší text, tím to byla vždycky větší pecka. Ostatně to platí dodnes, podívejte se na Justina Biebera, to je samé ou bejby, jé bejby, lav jú bój a jak z něho vlhnou třináctky, co ještě nepochopily, že zpívá vlastně o klucích.

Těžko uvěřit, že tihle frajeři jsou tu pořád ještě po dvaceti letech a vydávají singly a alba. A ještě víc těžko uvěřit, že jejich frontmanu Hansovi je právě padesát let. Protože teď byli všichni ve Varech a my jsme měli pocit, že jsme se propadli někam v čase, jelikož od třiceti vypadá pořád stejně. To nedokáže ani Tom Cruise.

„Skladba“ Hyper, hyper a klip dělaný slepcem v Malování. Ano, i takové věci kdysi letěly.

A že vyvolali řádný rozruch. Skupina, kde zpívá nebo respektive přesněji „říkánkuje“ jenom jeden z nich a ostatní dva jsou tam jen pro okrasu, se tu v Čechách neobjevila hodně drahnou dobu a navíc zakopnout o ně ani nebylo tak složité. To spíš poznat, málem bychom na ně zapomněli. I když na ty jejich jednoslovné bomby se zapomenout nedá.