Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Německá policie pátrá po dvojnásobném vrahovi: Může se nacházet v Česku, je ozbrojený a nebezpečný

Německá policie pátrá po dvojnásobném vrahovi: Může se nacházet v Česku, je ozbrojený a nebezpečný
Zdroj: policie ČR
pátrání
Německá policie pátrá po muži jménem Karlheinz Max Josef Rappl, který je podezřelý ze spáchání dvojnásobné vraždy na území Německa. Podle informací policie by se nebezpečný muž mohl ukrývat v České republice. Může být ozbrojený a nebezpečný svému okolí. V případě jakýchkoliv informací volejte na linku 158.

Kriminální policie Amberg pátrá po osobě Karlheinz Max Josef Rappl, nar. 11. 8. 1962, který je důvodně podezřelý z trestného činu vraždy dvou osob v obci Schwandorf na území SRN ze dne 27. 6. 2020.

Kolegové ze Spolkové republiky Německo mají podezření, že by se hledaný muž mohl nacházet i na území České republiky, zejména v oblasti Česká Kubice – Horní Folmava.

"Hledaný muž je vysoký 176 centimetrů, silnější postavy. Má krátké šedé vlasy, někdy nosí brýle a má tetování na pravém nadloktí. Podle dostupných informací by mohl mít viditelné poranění na hlavě. Naposledy byl oblečen do tmavého trika a tmavých krátkých kalhot," sdělila mluvčí policie Martina Korandová.

Může se pohybovat na stříbrném dámském kole se svařovanou zadní částí s černou taštičkou upevněnou na sedle. Muž může být nebezpečný a ozbrojen, proto se jej nepokoušejte zadržet.

"Žádáme všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci o výskytu, pohybu nebo pobytu jmenovaného, ať se obrátí na kteroukoliv služebnu Policie České republiky nebo volají na linku 158," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy