Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Německá oživlá Barbie: Přidej, chceme větší prsa, povzbuzují ji fanoušci

Jessy Bunny chce vypadat jako oživlá Barbie
Zdroj: Archiv Jessy Bunny
+ Dalších 12 fotografií
Sexy galerie

Jessy Bunny chce vypadat jako oživlá panenka Barbie. A nadšení fanoušci v tom Němku s radostí podporují. Jessy si nechala udělat nesčetně plastik a na další si vydělává pornem. Její cíle jsou veliké, chce vypadat jako chodící plastiková mrkačka!

Jessy Bunny je chodící mrkačka

Jessy Bunny je německá oživlá Barbie panenka. Jessy si libuje v bimbo vzhledu, extrémně sexualizovaném ženském zevnějšku. Blond vlasy, plná prsa a boky, obří rty, umělé řasy, umělé nehty, vlastně umělé všechno. To patří k bimbo stylu, pro který se ženy pod rukama plastických chirurgů mění v chodící plastikové panenky. A svůj vzhled milují!

Přidej, chceme větší prsa!

Stejně tak Jessy, která muže mimo Instagramu vzrušuje i v pornu a na erotických stránkách OnlyFans, které jí vydělávají na nové a nové plastiky. Těch podstoupila Jessy už mraky, od zvětšených rtů a botoxů přes zvětšení prsou. Teď se těší na to, že si nechá udělat nový nosík. A muži ji na sociálních sítích nadšeně podporují. "Super, ta prsa si nech ještě přifouknout, i rty, všechno ať je co největší," žadoní v komentářích.

Blondýnka má kromě toho i vlastní YouTube kanál, na kterém třeba mužům radí, jak si najít přítelkyni, jako je ona. Nijak se ale netají tím, že na sobě musí ještě zapracovat a pořádně se doupravit. K vysněnému vzhledu jí chybí třeba úprava čelisti, tváří nebo tvaru očí.


Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy