Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Němčina je prostě sexy aneb Víme, proč má video copatých děvčátek Heidi z hor takový úspěch!

Video s prozaickým názvem „Das kleine Küken piept“ obletělo svět. Tři copaté rajdy v pohádkově nasvíceném ateliéru s umělou slámou skotačí na zeleném paloučku s kachňátkem, slepičkou, krocanem, koťátkem a další havětí, jako vystřižené ze sladkobolné reality show Farmář hledá ženu, řízlou východoněmeckým pornem.

V textu se dozvíme nejen to, jak zvířátka „dělají“, ale dokonce se dozvíme to, jak to „dělají“ v rádiu… Všichni, kteří za sebou mají alespoň prvních pár kapitol z učebnice Der Die Das, si tak mohou svěží formou připomenout například to, že kočička dělá „miau“, pejsek „bau“ a německá kozička „bee“.

Mnohem zásadnější je ale fakt, jak mají děvčátka bystrou paměť! Nejen že si pamatují to, jak zvířátka dělají v rádiu, ale pamatují si je všechna hezky popořádku. Takže když se jednou začíná kachňátkem, nemůže se končit kravičkou! Děvčátka v sobě poctivý dril zkrátka nezapřou!

A jako každý velký hit má i tenhle do detailu dotaženou taneční choreografii. Musíme se zeptat Yemiho, jestli v ní také nemá prsty, protože jak se zdá, „Das kleine Küken“ bude v létě oblíbenější než Macarena!

A na závěr? Zahraničnímu hitu, aspirujícímu na zlatou medaili udílenou TV Šlágr, nechybí ani silný příběh. Tragická zápletka mezi traktorem a kachňátkem nás nutí k zamyšlení se nad smyslem života…

Joo, holky, k vám já bych chtěla do kapely!!!

Související články

Další články