Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Němci tají důkazy o vině pedofila Bruecknera: Jsou si ale jistí, že Maddie unesl a zabil

Němci tají důkazy o vině pedofila Bruecknera: Jsou si ale jistí, že Maddie unesl a zabil
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
nová fakta
Případ Madeleine McCann, která přes 13 lety zmizela neznámo kam, stále není uzavřen. A kriminalisté nacházejí nová fakta a možné důkazy. Německá policie si je téměř na sto procent jistá, kdo má život malé Maddie na svědomí. Tvrdí, že mají dost důkazů o tom, že Christian Brueckner stojí za únosem a vraždou tříleté holčičky.

Co se stalo s tělem Maddie McCann stále nikdo netuší, ale německá policie to dost možná ví. Tamní prokurátor Hans Christian Wolters se zabývá vyšetřováním delikventa Christiana Bruecknera a pro australskou televizi uvedl, že mají nové důkazy o smrti malé Maddie

Jsou si jistí, že to byl Brueckner

Nasbírali už důkazní materiál v bývalé továrně, kde Brueckner přebýval. Našli v psím hrobě kolem 8 tisíc videí a fotek na USB discích nebo hard discích. Policisté uvádí, že na nich má být dětská pornografie a data se zločiny, které Brueckner měl spáchat. Prokurátor ale nepotvrdil, zda našli i něco ohledně Maddie.

"V tuto chvíli nemám oprávnění se k tomu vyjadřovat, nemohu tedy říct, jestli tam fotografie Maddie jsou, nebo ne," řekl prokurátor. "Mohu však říct, že máme důkazy o tom, že je Madeleine McCann po smrti a že ji zabil Christian B," dodal vzápětí s tím, že sice nemají k dispozici tělo či jeho části, ale mají dostatek informací pro to, aby to mohli tvrdit.

Kriminalisté navíc zjistili, že chvíli před únosem Brueckner s někým telefonoval. Hovor měl trvat půl hodiny a byl velmi blízko hotelu, kde byla rodina s Maddie ubytována. Před třemi lety se měl prý zpovídat kamarádovi, že o případu ví každý detail a holčičku má na svědomí. Už dříve měl naznačit, že Maddie zabil a tělo hodil prasatům To by znamenalo, že se nikdy nenajde ani kůstka.

Pedofil je ve vězení za drogy

Brueckner si zrovna odpykává dvouletý trest v souvislosti s drogami a stále je obviněn ze znásilnění dvaasedmdesátileté ženy, kterou navíc ještě okradl. Policie má navíc za to, že jeho osoba je spojena s dalšími velmi podobnými zmizeními jiných dětí Brueckner si chce zažádat o podmínečné propuštění, toho se mu ale nedostane, jak uvedl státní zástupce. Ani, kdyby soud povolil.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy