Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Němci chtějí soudit Angelu Merkel za vlastizradu. Kolik let byste jí za pozvání uprchlíků dali vy?

Angela Merkel má v Německu hodně kritiků…
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Němci jí říkají Mutti multikulti a den ode dne s ní mají menší a menší trpělivost. Řeč je o kancléřce Angele Merkel, která podle některých Němců rozvrátila Evropu a patří před soud.

Německé Nejvyšší státní zastupitelství dostalo zhruba 400 trestních oznámení na Angelu Merkel. Někteří Němci jsou přesvědčeni, že kancléřka se na německém národě dopustila vlastizrady, když do země pozvala uprchlíky.

V předložených trestních oznámeních se většinou tvrdí, že kancléřka ohrožuje vnitřní bezpečnost Německa, když nebrání běžencům v příchodu do země. Autoři podání jsou přesvědčeni, že uprchlická krize může ohrozit ústavní uspořádání Německa, píše web iDnes.cz.

Podle oslovených právníků tahle trestní oznámení ale nemají šanci na úspěch. Angela Merkel se prý ničeho nedopustila a Němci (a celá Evropa s nimi) budou muset dál sledovat, jakou show ještě postarší kancléřka nachystá.

Myslíte si, že Angela Merkel skutečně patří před soud? Kolik byste jí dali vy, kdybyste předsedali soudu? Diskutujte, váš názor nás zajímá.

Související články

Další články