Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Němce zklamala nová Miss: Ani jsme ji neviděli v plavkách, zoufají si muži i ženy

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
královna krásy
Německo má novou královnu krásy, u čistě ženské poroty uspěla usměvavá blondýna Leonie Charlotte von Hase (35). U veřejnosti se setkává se zklamáním a velkou kritikou. Mužům, ale i zástupkyním něžného pohlaví se nelíbí, že missky neviděli při promenádě v plavkách. "Je jí pětatřicet? Vypadá o deset let starší," zoufají si mnozí.

Novou německou královnou krásy se stala pětatřicetiletá Leonie Charlotte von Hase. Už teď je jasné, že před sebou nemá jednoduchou úlohu!

Soutěž u našich západních sousedů totiž podlehla řadě „moderních“ změn. Nejvýraznějším z nových pravidel je rozšíření věkové hranice, účastnit se totiž mohou dívky a ženy od 18 do 39 let. Vítězku navíc vybírá porota složená výhradně z žen. Mužský element, který přece jenom na krásu něžného pohlaví pohlíží odlišně, se z německé Miss zcela vytratil.

Porota letos účastnice posuzovala pro jejich osobnost a životní příběhy. Pořadatelé vyškrtli i oblíbenou promenádu v plavkách.

Němci: Tohle nás nebaví

„Takže: neviděli jsme plavky, tohle už není ono, navíc vítězka vůbec nevypadá na svůj věk. Pětatřicet už je na Miss dost, tahle vypadá o deset let starší,“ kroutí hlavami Němci v internetových diskusích. Mezi kritiky přitom nejsou jen muži, ale i mnoho žen.

Je otázkou, zda by místo proměny tradiční soutěže krásy nebylo namístě vytvořit souěž úplně novou. „Podpora autentických žen“ coby motto letošního ročníku je sice hezké, ale u obecenstva se tohle provedení s výrazným úspěchem nesetkává.

Související články

Další články