Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nemáte chuť na sex a hádáte se kvůli tomu s partnerem? Vyzkoušejte těchto 5 potravin, které vám zaručeně pomůžou

Tyhle potraviny vám zvýší chuť na sex.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Má váš partner větší sexuální apetit než vy, nebo na sex nemáte chuť vůbec? Měli byste v prvé řadě změnit stravu! Vyzkoušejte tyto smyslné lahůdky, které servírovala milencům i bohyně lásky Afrodite.

Celer

O tom, že má celer blahodárné účinky, ví snad každý. Obsahuje totiž vysoké množství hořčíku, který zvyšuje potenci a je největší afrodiziakum právě pro muže. Po celeru budete po vaší partnerce toužit jako nikdy předtím.

Chřest

Pokud chcete obohatit svůj sexuální život, tahle zelenina vám k tomu dopomůže. Používali ji už staří Řekové a Římané jako afrodiziakum. A dopřát si ho může opravdu každý. Po jeho konzumaci se váš sexuální apetit zvýší a nebudete mít dost.

Med

Starým afrodiziakem je i slaďoučký med. A můžete si ho přizvat i k sexuálním hrátkám. Například medovina byla totiž nápojem novomanželů, protože v nich pak propukla vášeň. Partner vám také může med roztírat po těle a určitě vás to oba nažhaví.

Dýňová semínka

Jsou nejdostupnějším zdrojem zinku. Člověku navíc dodávají sílu a energii. Mají vlastně účinky skoro jako viagra, takže byste je měli nosit pořád po ruce. Po vašem partnerovi tak budete toužit a sex si mnohem víc užijete.

Ovoce

Ovoce nechybí u mnoha párů při sexuálních hrátkách. A věděli jste, že právě broskve, maliny, hroznové víno, ananas nebo jahody jsou afrodiziakální? Toto lahodné ovoce doporučoval už řecký lékař Hippokrates. Obsahuje totiž zinek, který zvyšuje vaši sexuální výkonnost.

Související články

Další články