Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nemáš vkus a šaty půjčené! Ředitelka Plesu v Opeře drsně setřela Nikol Švantnerovou

Tohle Nikol nerozchodí!
Zdroj: profimedia, instagram
+ Dalších 9 fotografií
Ředitelka Plesu v Opeře Zuzana Fryaufová (35) se drsně obula do modelky a České Miss pro rok 2015 Nikol Švantnerové (24). Modelka se totiž na karlovarském festivalu rozhodla pro odvážný outfit na UniCredit Bank party, který měl stát více než půl milionu korun! Vzkaz od Zuzany Fryaufové misska zřejmě nerozchodí.

Nikol Švantnerová zazářila na UniCredit Bank party na karlovarském filmovém festivalu. Veškerou pozornost na sebe strhla hlavně díky šatům, které byly celé zcela průhledné a odhalovaly maximum, co mohly.

Jde o róbu od sourozenců Jakuba a Nikol Ponerových, která se prodává za půl milionu korun. Do astronomických výšin vylétla částka proto, že jsou šaty pokryté sto padesáti tisíci křišťálovými kameny.

Tuhle róbu zaregistrovala i ředitelka Plesu v Opeře Zuzana Fryaufová, která se nebála vyjádřit svůj názor a Nikol rozhodně nešetřila! „Když si na sebe vezmeš průhledné šaty, neznamená to, že jsi sexy. Znamená to, že nemáš co jiného nabídnout,“ napsala na svůj Instagram Zuzana.

To ale nebylo vše, co chtěla Nikol Švantnerové vzkázat: „Když o těch šatech se špatně ušitými švy tvrdíš, že stály půl mega, neznamená to, že máš vkus. Znamená to, že je máš půjčené za promo. Vzít si bezešvé prádlo pod šaty, kde není dobře ušitý snad ani jediný šev, to je opravdu majstrštyk,“ dodala Zuzana Fryaufová na účet Nikol Švantnerové.

Opravdu to modelka tak pohnojila, nebo mají mezi sebou holky nevyřešené účty? Pravdou je, že průhledné šaty sklidily hromadu kritiky i ze strany fanoušků.

Mohlo by vás zajímat

Další články