Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nemáš mozek, vzkazuje Robinson Jarda Báře. Modelku ponížil videem

+ Dalších 25 fotografií
V druhé řadě reality show Robinsonův ostrov 2 atmosféra pěkně houstne a s přibývajícími dny na odlehlém místě jsou emoce čím dál vyhrocenější. Nejvíce lidem se trnem v oku stala modelka Barbora Mudrochová (27). Nejdříve soutěžící štvala, že si přisuzuje zásluhy, které jí nepatří. Nyní rozčílila Jardu, který jí natočil urážlivé video.

Soutěžící v druhé řadě reality show Robinsonův ostrov začínají mít pěkně vyhrocené emoce. Nejvíce to schytává modelka Barbora Mudrochová, kterou kritizuje více soutěžících. V minulosti řekla Bára kmeni, že mu výrazně pomohla vyhrát. Ten s jejím stanoviskem úplně nesouhlasil. Naposled se na ni naštval Jarda. Důvod mnohé možná překvapí.

Bára ho totiž přestala sledovat na svém Instagramu, což ho vytočilo k nepříčetnosti, a tak jí natočil urážlivé video, kde pomocí aplikace nadaboval animovaný mozek. „Ahoj, já jsem Báry mozek. Neviděli jste někdo Báru? Ona odletěla na Filipíny a mě tady zapomněla. Já bych se za ní nejraději stavil, protože si myslím, že beze mě to tam prostě nedá. Bude tam mít problémy a šikanu,“ říká mozek Jardovým hlasem.

Odezva na sebe nenechala dlouho čekat. V komentářích na sociální síti jsou totiž tací, kteří se Báry zastávají. Nutno podotknout, že jsou zatím v menšině.

Související články

Další články