Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nemáme k tomu co říct… Vedení Viktorky reaguje na to, že Krmenčíkův vůz v noci ničil auta

Zdroj: archiv, Instagram
+ Dalších 17 fotografií
kdo řídil?
Policie vyšetřuje nehodu, která se stala v noci z neděle na pondělí. Vůz fotbalového reprezentanta Michaela Krmenčíka (26) naboural několik zaparkovaných aut a poničil veřejný majetek. Někdo ten vůz musel řídit. Krmenčíkova těhotná manželka Denisa uvedla, že auto řídila ona. Policie to zapsala do protokolu. Jenže nyní policie znovu chce přezkoumat, kdo za volantem opravdu seděl. Svědci totiž tvrdí, že z vozu po nárazu vystoupil muž. Jak na nehodu reaguje plzeňská Viktorka, kde Krmenčík hraje?

Luxusní auto fotbalisty Michaela Krmenčíka havarovalo 20. května ve 2:20 ráno. Nehoda se odehrála na Praze 9. Svědci uvedli, že z vozu vystoupil muž a odešel. Na místo se pak dostavila Krmenčíkova manželka Denisa a do protokolu uvedla, že řídila ona. Celou věc vyšetřuje policie s tím, že momentálně se řeší, kdo vůz skutečně řídil – psali jsme ZDE.

Redakci eXtra.cz a dalším novinářům se ozvali lidé, kteří nehodu viděli. A ti tvrdí, že z vozu po nárazu vystoupil muž. „Z tohoto auta utekl muž a po chvilce dorazila na místo nehody paní, která uvedla, že řídila,“ uvedla pro eXtra.cz žena, které bylo poničeno zaparkované auto.

O celou věc se zajímá policie. „Mohu potvrdit, že nehodu vyšetřujeme. Když na místo dorazila hlídka, tak řidič na místě nebyl. Dopravní nehodu prošetřují policisté oddělení dopravních nehod, kteří samozřejmě zjišťují jednak příčiny události, ale také to, kdo v době nehody auto řídil,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Jak reaguje klub?

V Plzni mají díky Davidu Limberskému zkušenosti s řidiči, kteří nejezdí podle pravidel. Zajímalo nás, jak na celou situaci vedení Viktorie Plzeň bude reagovat. „Podle těch informací z médií máme za to, že nehoda je vyšetřena. Takže je to spíše otázka na rodinu a nebo na jejich právníka. Nemáme na to co říct,“ uvedl mluvčí klubu Ondřej Lípa. Později dodal, že pokud policie případ opravdu znovu šetří, klub si počká na závěr vyšetřování.

Související články

Další články