Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nemají si co vyčítat! Klus jedné své bývalce prý zahnul s její kamarádkou… Tamarou!

Tamara Klusová a Tomáš Klus si prý nemají co vyčítat.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Tomáš Klus (32) se nedávno v sáhodlouhém statusu přiznal, že byl nevěrný všem svým přítelkyním včetně své ženy Tamary (30). Tamara to zdá se skousla a odpustila mu. Vliv na její rozhodnutí může mít fakt, že právě s Tamarou údajně podvedl svoji ex, která byla ještě k tomu její kamarádka!

Nespočet bouřlivých diskuzí vyvolal status Tomáše Kluse (32), kde se zpovídá ze svých hříchů. Hovoří o drogách, ale i nevěře. „Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně včetně své ženy. Její odpuštění se mi stalo osvobozením a dalo mi pochopit, že pravda, opravdovost alias nebojácná autenticita, přijetí toho, kdo jsem, se vším, čím jsem doposud byl, a vědomé přijetí toho, že co zasadím, to sklidím; je jedinou mou možnou cestou ke štěstí a že Rodina čili to, co mám doma, je toho mého štěstí podobou,“ napsal.

Na sociální síti se začala Tamaře ozývat spousta fanynek s tím, že ji Klus veřejně ponížil. Mezi reakcemi je i jedna, nad kterou se pozastaví asi každý. „Tomáš podvedl svoji bývalou přítelkyni a kamarádku Tamary právě s Tamarou. Zrovna oni si nemají co vyčítat, takže nechápu ten hon na Tomáše,“ zní jeden z příspěvků.

Je tedy možné, že Klusovi nezačali vztah právě s čistým štítem a Tamara se pak nemůže divit Tomášově škobrtnutí, kterých měl v životě už více než dost.

Související články

Další články