Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nemají co jíst, přežívají na konzervách: Špindíra Soňa neuživí své 4 děti, přesto chce ještě jedno!

+ Dalších 84 fotografií
výměna
V premiérovém díle Výměny manželek poznali diváci rodinu z Hlinska, kterou tvoří Soňa (40), Standa (41) a Soniny děti Ladislav (16), Simona (14), Tadeáš (7), nejmladší Kateřinu (4) mají partneři spolu. Rodinu do pořadu přihlásil Standa, partneři prý procházeli hlubokou krizí. Ta byla během natáčení zažehnána a rodinka s hygienou na bodu mrazu by se měla rozrůst o dalšího člena. Náhradní manželka Milada však prozradila, že ani 4 děti Soňa nedokáže nasytit!

Milada si během Výměny manželek zažila u Soni doma doslova očistec. Neskutečná špína byla vidět všude, kam se člověk podíval, členové rodiny se téměř nemyli a ani ústní hygiena nebyla valná. Pavel, kterému se stala Soňa na 10 dní náhradní manželkou, z ní byl nešťastný. Do sprchy nechodila, zuby si nečistila a doma nic neudělala. Bylo evidentní, že přesně tak se chová i u sebe doma, nikdo ale netušil, v jak špatných podmínkách její děti skutečně žijí.

Ačkoliv se Soňa dušovala, že Miladě nenechala doma žádný bordel, aby si nemyslela, že je čuně, opak byl pravdou. „Tam se neuklízí, jestli něco dělá, tak pouze na oko. Tam bylo špinavé úplně všechno, každá lžička, každý hrneček, každý talíř,“ vzpomíná znechucená Milada na hororovou domácnost. Špína je ale ještě to nejmenší, děti totiž doma nemají co jíst! „Oběd mají děti buď ve škole, nebo u babičky,“ tvrdí Milada s tím, že k babičce jezdily děti i ráno. S největší pravděpodobností tam tedy i snídají.

Školní obědy a babička jsou jejich jediná záchrana. Soňa je totiž ve vaření stejně zdatná jako v úklidu a hygieně, pokud už něco děti jí doma, je to jídlo z konzervy. Jen málokdo tak může pochopit, že Soňa, která se neumí postarat o své 4 děti, které se starají o sebe navzájem, si chce pořídit ještě jedno. S partnerem Standou prý intenzivně pracují na tom, aby k jejich čtyřleté Kačence přibyl ještě chlapeček.

Mohlo by vás zajímat

Další články