Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nelu Slovákovou válcuje o polovinu starší Dara: Tohle tělo vládne Česku i Slovensku

Zdroj: instagram
+ Dalších 19 fotografií
dara vs nela
Brněnská podnikatelka Nela Slováková (29) má jednu z nejhezčích postav českého šoubyznysu. Kdyby se ale měla utkat se slovenskými kráskami, tak prohraje. Na celé čáře by ji totiž převálcovala slovenská diva Dara Rolins (46), která je o polovinu let starší než Nela, ale pyšní se pevným pekáčem.

Nela Slováková (29) se proslavila díky reality show Hotel Paradise, kterou v roce 2012 vyhrála. Od té doby rozjela byznys s plavkami a také je úspěšná na sociálních sítích. Za propagaci si účtuje desetitisíce a Instagram jí královsky vydělává.

Nela je neustále pod drobnohledem lidí a v poslední době schytala kritiku za svůj průhledný outfit, ve kterém přišla na vánoční večírek. Lidé jí vyčítali, že v modelu vypadá jako kosmonaut. Nela je ovšem na kritiku zvyklá.

Kromě podnikání si Nela sem tam odskočí na módní přehlídku. Ve svých třiceti letech má jednu z nejlepších postav českého šoubyznysu. Když se ale podíváme k našim sousedům Slovákům, tak by Nela se svým tělem pohořela.

Nezdolnou soupeřkou je totiž Dara Rolins, která v šestačtyřiceti letech na své postavě tvrdě maká a výsledky jsou vidět. Slovenská zpěvačka se pyšní pořádným pekáčem buchet a rozhodně nemá konkurenci.

Související články

Další články