Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nelu Slovákovou testy roušek netrápí: Má eso v rukávu, prý se budou všichni divit

Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
REAKCE
Instagramová influencerka Nela Slováková (30) je už řadu měsíců pod palbou kritiky ze všech stran. A nejen kvůli tomu, že dlouho nebyla schopná včas vyřizovat storna objednávek svých roušek, které prý obsahují aktivní stříbro, navíc taky pro ni vůbec nedopadlo dobře testování, které si naše redakce zadala na Technické univerzitě v Liberci. To má ale v paži, prý bude mít brzy v ruce trumf.

Test

Nele Slovákové (30) se řada zákazníků vyjadřovala nelichotivě kvůli její nespolehlivosti s vracením peněz, dlouhodobě se také probírá, zda čirou náhodou nemohla podvádět zákazníky, když jim tvrdila, že obyčejná rouška jim proti koronaviru nepomůže, zatímco ta její s aktivním stříbrem ano.

Test nyní odhalil, že žádný účinek proti virům ani bakteriím nemá. Nela se brání, že vše je jen neseriózní spiknutí, zajímá se o ni ale i kriminálka.

Nedůvěra

Brněnskou výherkyni někdejší reality show Hotel Paradise výsledek nepřesvědčil, mnohem víc věří tomu, co si nechala zadat sama.

„Už mám v podstatě hotové certifikáty (na roušky) i na sebe, takže potom se budou všichni divit. Budou zhruba za týden,“ napsala redaktoru eXtra.cz.

Záchrana pověsti?

Otázkou samozřejmě zůstává, zda budou mít dokumenty potvrzující v tuto chvíli neznámé věci vliv na její notně pošramocenou pověst.

Předchozí certifikát, kterým se oháněla, se totiž ukázal jako falešný, respektive jako neschválená (mimo standardy, takže i nedůvěryhodná) bokovka jednoho ze zaměstnanců zlínské univerzity, který kvůli tomu přišel o místo.

Související články

Další články