Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nelu Slovákovou osahávali na ulici. Co je k tomu vedlo?

+ Dalších 37 fotografií
Naše brněnská zpravodajka Nela Slováková opravdu umí provokovat. A nejraději si hraje, když je venku pořádné vedro. Podívejte se na její nový blog.

Ahoj přátelé!

Možná to vypadá, že jste se mě zbavili a přestala jsem pro eXtra.cz pracovat, ale to jste teda na velkým omylu! Bohužel mě moje pracovní vytíženost zaneprázdnila tak, že jsem neměla čas na nic jiného než na plavky neonky, což je moje hlavní pracovní činnost, a že to byl teda letos masakr. Ale já jsem přece „Wonder Woman“ a zvládnu všechno…

Takže jak jsem řekla, jsem zpět se svým (NE)pravidelným blogem a budu vás opět otravovat svým (NE)nudným životem a historkami z mého (NE)běžného života.

Jedna příhoda je velmi čerstvá, stala se mi zrovna před pár hodinami.

Ráno si takhle spěchám do práce. Táhnu plnou tašku plavek a rychlým krokem mažu centrem Brna do kanclu. Jak to se mnou většinou bývá, budíčka si poposouvám na 5×, takže nikdy nic nestíhám.

Najednou na mě někdo vzadu „povolává“ (což by nebylo až tak divné, hihi), kdyby to nebyli LowCosťáci.

Že nevíte, co to je? Jednoduše a rychle – soutěž, do které jsme se s kámoškou chtěly letos přihlásit, načež jsme to přehodnotily a s velkým otazníkem do toho půjdeme možná za rok. Jde o to, že dva kamarádi/kamarádky cestují po Evropě absolutně bez peněz, plní úkoly, spí, kde se dá, respektive kde si to zařídí, jedí, co si „vyžebrají“, atd. No prostě punk jako blázen.

Chudáci byli upocení, unavení, trošku smrděli (hihi), ale úsměv na tváři jim nechyběl, což velmi oceňuji. Potřebovali se dostat do Prahy, a tak koupit lístek na autobus bylo to nejmenší, co jsem pro ně mohla udělat.

Samozřejmě to bych nebyla já, abych jim lístky zadarmo nepředala trošku složitěji, ale na to už se koukněte ve videu.

Děcka, Good Luck a vám příště dopřeji jedno sexy focení. To abyste mě zase mohli nějakej ten pátek pomlouvat.

Čecháčkům zdar! Vaše Nela!

Související články

Další články