Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nelo Slováková, vezmi si příklad z Agáty: Přiznala, že takhle na molo ne a začala makat!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 47 fotografií
Soudnost především
Nela Slováková (28) si zadělala u lidí na pořádnou ostudu. Brněnská kráska se totiž na Instagramu prezentuje jako reklama na dokonalý život. Na každé fotce jí to neskutečně sekne a lidé doslova zbožňují její rozkošný zadeček. Před pár dny se ukázala na plese v Brně, kde šla i módní přehlídku a taková sláva jako na sociálních sítích to rozhodně nebyla.

Pokud se ještě mezi vámi najde někdo, kdo věří, že všechny ty známé krásky jsou stejně dokonalé v reálném životě jako na Instagramu, tak po tom, co předvedla Nela Slováková (28) na brněnském plese bude mít jistotu, že nic takového skutečně není pravda.

Nela je sexy kočka z Brna, která se proslavila v reality show Hotel Paradise a v současné době patří mezi nejsledovanější lidi na sociálních sítích v Česku. Lidé doslova milují její polonahé fotky, protože blonďatá Nela se nebojí jít s kůží na trh.

Většina považuje Nelu za dokonalou stejně, jako je její Instagram. Ona to ale nebude až tak pravda. Nela se před pár dny zúčastnila brněnského plesu, kde šla také přehlídku v plavkách. A to neměla dělat.

Nela má bezpochyby skvělou postavu a hodně holek by jí takové křivky mohlo závidět, ale aby se producírovala na mole, na to vyšla ze cviku. Nela totiž na přehlídce předvedla stehna jako valach a všimli si toho také lidé.

„To není tělo modelky. Nela by se raději měla zahalit. Nevypadá to dobře,“ napsal jeden z nich. Nela kolem sebe začala hloupě kopat místo toho, aby uznala, že takhle na přehlídku ne a začala se sebou něco dělat.

Možná by bylo dobré, kdyby si vzala příklad z modelky Agáty Prachařové, která měla před nějakou dobou úplně stejný problém, ale svoji chybu uznala. „Kritiku si beru k srdci a ještě na sobě zamakám,“ svěřila eXtra.cz po vlně kritiky Agáta Prachařová (33).

Jak se říká, někdy mlčeti zlato…

Související články

Další články