Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nelly Sofie Gottová slaví sladké šestnáctiny: Takhle se dcera legendárního Káji změnila

Nelly Sofie Gottová slaví 16. narozeniny
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Narozeniny

Nelly Sofie Gottová je nejmladší dcera zesnulého českého zpěváka Karla Gotta (†80) a jeho manželky Ivany Gottové (48). Čas velmi rychle utíká a těžko uvěřit, že dnes je to šestnáct let od jejího narození. Jak se mladinká Nelly Sofie v průběhu let změnila a komu se více podobá? Na to se můžete podívat v galerii.

Přesně před šestnácti lety se narodila nejmladší dcera zpěváka Karla Gotta a jeho manželky Ivany Gottové. Nelly Sofie Gottová zdědila světlé vlasy po mamince, některé obličejové rysy ale přímo křičí Karel Gott. Dcerka tak má něco od obou svých rodičů.

Ještě za svého života Gott přiznal, že je na obě své mladší dcery náležitě hrdý. „Neměl jsem tak dlouho čekat. Přál bych si je obě vidět vyrůstat, přivést je k oltáři,“ uvedl před časem pro web Kafe. Ve své knize Má cesta za štěstím Gott popsal, podle čeho vybíral jméno pro svou nejmladší dcerku. „S vybíráním jména pro druhé děvčátko to bylo trochu složitější, muselo být znělé nejen k příjmení Gottová, ale mělo pěkně ladit i se jménem Charlotte Elly. Nakonec jsme se shodli na Nelly a Sofie podle úchvatné Sophie Lorenové,“ prozradil v knize.

Talent na herectví

Charlotte Ella zdědila pěvecký talent. S tatínkem dokonce nazpívali duet Srdce nehasnou. Mladší Nelly se zase spíše zaměřila na tanec a herectví. Stihla si už zahrát třeba ve snímcích Anděl Páně 2 či Když draka bolí hlava. Po boku sestry se též objevila v muzikálu Antoinetta.

Dominika Gottová je černou ovcí rodiny:


Soukromí svých dcer Ivana Gottová přísně střeží, je tak téměř nemožné dozvědět se o nich v současnosti nějaké detailnější informace. Gott má z předešlých vztahů ještě dvě nyní už dospělé dcery – Lucii Kovaříkovou a Dominiku Gottovou.

V galerii se podívejte, jak se Nelly Sofie za ty roky změnila.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy