Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nelítostný kat ze SuperStar Pavol Habera slaví 60. Po boku Peštové zraje jako víno

Pavol Habera s partnerkou Danielou Peštovou.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
NAROZENINY

Pavol Habera patří k nejvýraznějším osobám české a slovenské hudební scény. Slavný zpěvák, jenž se proslavil s kapelou Team, má po boku krásnou Danielu Peštovou, která vypadá naprosto úchvatně. Habera vedle ní zraje jako víno. Podle portálu sip.denik.cz ji při namlouvání "dostal" svým vtipem a normálností.

Zpěvák Pavol Habera, který dnes slaví kulaté šedesátiny, se po studiu ekonomiky vydal na hudební scénu. K té ho to táhlo už dlouho, pěveckou kariéru začal ve skupině Avion a poté už pokračoval s kapelou Team, se kterou vystupuje dodnes.

Pavol Habera a Team

Právě Team se proslavil až po příchodu Paľa. Zpěvák se stal sex symbolem žen, které posílal do kolen svými krátkými džínovými kraťasy. Pavol se toho nebál a nasoukal je na sebe i po třiceti letech, čímž podle webu blesk.cz pobavil mnoho svých fanoušků, ale i kolegů z branže.

Habera si vyzkoušel i sólovou dráhu a složil také hit samotnému mistru Karlovi Gottovi – Když muž se ženou snídá. Nazpíval i písně k filmu Fontána pre Zuzanu 2.

V roce 2009 začala jeho éra porotcování v úspěšné pěvecké show Československá SuperStar, kde složil pro finalisty hit Príbeh nekončí. Habera se stal symbolem soutěže, v křesle posuzovatelů ho můžeme vidět dodnes a z Paľa je stále velmi obávaný a respektovaný porotce.

Zároveň má i skvělý smysl pro humor. V poslední řadě SuperStar vedle něj v porotě seděli Patricie Pagáčová, Marián Čekovský, Monika Bagárová a Leoš Mareš.

Habera a Peštová

Držitel Zlatého slavíka byl jednou ženatý a s bývalou manželkou Naďou má nejstarší dceru Zuzanu. Od roku 2001 je však po jeho boku krásná česká supermodelka Daniela Peštová. „Dostal mě svým vtipem a svou normálností,“ cituje portál sip.denik.cz Peštovou, která také dodala, že si váží manželovy upřímnosti a toho, že nechodí kolem horké kaše.

Společně má pár další dvě děti, syna Yannicka má Peštová z manželství s italským podnikatelem Tommasem Butim. Peštová už sice překonala padesátku, přesto stále vypadá naprosto fantasticky a popírá veškeré teorie stárnutí. Oba společně tvoří dokonalý a hlavně stabilní pár československé scény.


Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy