Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nelítostný boj: Tomáš Řepka před soudem proti Erbové! Jak to dopadlo?

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka (43) se středečního dopoledne nemohl dočkat. Setkal se se svou exmanželkou Vlaďkou Erbovou (36) u soudu, kde se projednávalo výživné a styk s jeho milovaným synem. A po dlouhé době měl pořádný důvod k radosti. Pro eXtra.cz se exkluzivně vyjádřil. A kdyby se jeho slova dala fotbalovou terminologií shrnout, dalo by se říci, že první poločas Řepka rozehrál skvěle.

Řepka s Erbovou roky svádí nelítostný boj. Ať už jde o výživné na syna Markuse, či styk s ním, existuje řada problémů. Soud se konal v Brně, kam se Řepka se svou advokátkou dostavili. „Od soudu odjíždím s dobrým pocitem. Divadlo a pozornost, které vyhovují protistraně a evidentně se jí po tom hodně stýská, když má potřebu se neustále předvádět novinářům, nepotřebuji. Takže se vyjádřím jen pro eXtra.cz. S průběhem jsme s mou právní zástupkyní spokojeni. Jsem rád, že kolizní opatrovnice sdělila soudu při jednání, že můj syn se mnou chce být a má mě rád. Tak doufám, že ho všichni s Kačkou a Claudinkou brzy uvidíme,“ byla slova šťastného Řepky.

Jde tak v celé kauze o zásadní posun. Řepka by mohl konečně svého milovaného syna vídat pravidelně tak, jak správný táta své dítě vídat má, a může mu dát do života mnoho skvělých rad, emocí a hlavně biologickou lásku.

Související články

Další články