Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nelítostná Karolína Krézlová v Survivoru: Každý, kdo ji naštve, vypadne, říká Pavlína, které se bez milosti zbavila

Pavlína Sigmundová přiznala, že jí Karolína Krézlová přelstila.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
Survivor

Karolína Krézlová byla v Survivoru nejednou na odstřel. Zatímco její protivníci se postupně vrací domů, ona stále hraje o přežití. A Ondřej Novotný a Pavlína Sigmundová během živého přenosu na Instagramu odhalili, že právě ona tahá na ostrově za nitky a rozhoduje, kdo bude muset show opustit.

Přežít, přelstít a přehrát. To jsou základní pravidla Survivoru. Ty si ale před odletem do Dominikánské republiky, zdá se, přečetla jenom Karolína Krézlová. Právě ji totiž moderátor show Ondřej Novotný považuje za největší hráčku. Souhlasí s ním i Pavlína Sigmundová, která ze show vypadla jako poslední. A až posléze zjistila, že právě kvůli Krézlové, kterou považovala za součást své aliance.

Taktika Karolíny Krézlové

“Nechápu, jak to Karolína dokázala. Každý, kdo ji naštval, šel ven. Herně masakr, co předvedla. Za mě dojde hodně daleko a přeju jí to,” říká Pavlína v živém přenosu na Instagramu Ondřeje Novotného, který proběhl v rámci jeho recapu na poslední dva odvysílané díly na voyo.cz.

Ačkoliv právě Krézlová stála za tím, že ji nakonec Matěj poslal do duelu, Pavlína jí to nevyčítá a jen s úžasem na tváři kvituje její herní tahy. “Vím, že šla za Matym (Matějem Quittempozn. red.), protože se musela zachránit. Byl to skvělý tah z její strany,” dodala Sigmundová s tím, že na ostrově téměř nepostřehla, že by byla s ostatními členy jejich kmene v tak blízkém kontaktu.

Nečekaná zrada v Survivoru

“Nestíhala jsem, jak s těmi lidmi mluví. Až v televizi jsem viděla, že měla skvělé vztahy s každým, přitom v tom kmeni to tak nevypadalo,” dodala Pavlína s tím, že si byla jistá, že může Karolíně věřit. To se jí nakonec vymstilo.

“Karolína každému nějakým způsobem vadí, ale dokáže svým čarodějnickým prstem ukázat na někoho. Karolína dokáže celý kmen po sociální stránce obehrávat jako nikdo jiný. Nemáme to natočené, protože ona to dělá tak, že to na kameře není. A pak řekne: Neměla by jít proti mně. Lidi, co jsou proti mně, odchází,” oglosoval působení Karolíny Krézlové v Survivoru Ondřej Novotný, který už v minulosti naznačil, že dojde hodně daleko.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy