Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nelehká minulost Evy Pavlové: Zavzpomínala na dobu, kdy s dcerou žila na ubytovně

Půvabná Eva Pavlová ve starorůžových šatech.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
Otevřenost

První dáma Eva Pavlová (59) neměla vždy na růžích ustláno. V podcastu pro Seznam Zprávy zavzpomínala na chvíle, kdy jakožto matka samoživitelka musela se svou dcerkou žít na ubytovně. „Měly jsme tam jeden stůl a dvě postele, ale člověk je v teple,“ prozradila Pavlová.

Ačkoliv momentálně si Eva Pavlová jakožto první dáma užívá blahobyt, ne vždy tomu tak bylo. Jako matka samoživitelka se musela pořádně ohánět, a s dcerou dokonce jeden čas žila na ubytovně. „Já jsem takhle s dcerou žila na ubytovně. Chvíli, než jsme si našly bydlení, a měly jsme tam jeden stůl a dvě postele. Ale člověk je v teple,“ nechala se slyšet Pavlová v podcastu Dáma a švihák. V jednom období dokonce dceři mohla koupit jenom pár koleček šunky.

Dodala také, že soužití se sousedkami nebylo úplně jednoduché. „U nás byla veselá děvčata, která hrála v noci na kytaru a bavila se, takže se mi dítě moc nevyspalo. Všechno se ale dá zvládnout,“ vysvětlila Pavlová.

Ideální bydlení podle Pavlové

V rozhovoru se mimo jiné rozpovídala i o tom, jak by mělo vypadat její ideální bydlení: Jednoduché, ale přitom zelené, příjemné a ekologické.“

„Já se nejlíp cítím někde, kde je příroda, a nemusí to být vůbec velké, aby se tam člověk cítil příjemně. Třeba na chalupě, kde tu zahradu mám okolo,“ doplnila ještě první dáma, která se před pár dny vrátila z pracovní cesty z Lucemburska, kde byla se svým manželem Petrem Pavlem. Na místě byla i redakce eXtra.cz.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy