Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nela Slováková zazářila v Karlových Varech a tím to nekončí! Co předvedla teď?

Nela je kus!
+ Dalších 34 fotografií
Nela Slováková se jen nedávno vrátila domů z Karlových Varů, kde zazářila a dokonce i zastínila české modelky a herečky. Její skvělé tělo v kombinaci s dobrým vkusem a citem pro módu je neskutečné kombo.

Nela Slováková a její přítel Martin zářili na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde byli jedním z nejhezčích a nejlépe oblékaných párů. Dorazili ve velkém stylu a v autě za několik milionů korun. Nela (27) má ráda kousky od módních návrhářů, což něco stojí, a neměli bychom zapomínat, že ty drahé kousky také umí nosit.

Tím, že zářila v Karlových Varech to ale nekončí. Nela Slováková na svém Instagramu předvádí své dokonalé tělo denně. Kromě toho, že má práce až nad hlavu a rozhodně se nefláká, si občas stihne vyfotit odvážné selfíčko a přidat jej na profil. Pravdou je, že na těle této půvabné blondýny není ani jedna chybička, a tak jej může hrdě vystavovat světu.

Je zřejmé, že velký rozruch kolem Nely a jejího přítele Martina po Karlových Varech rozhodně nekončí a ještě o nich hodně uslyšíme. Tento pár rád šokuje a dává světu najevo, že na to prostě má!

Mohlo by vás zajímat

Další články