Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nela Slováková vyučuje, co znamená termín DOKONALOST! Až na poprsí to nemá chybu!

Je opravdu nádherná, že?
+ Dalších 36 fotografií
Nela Slováková ráda předvádí své nádherné tělo a my se jí ani nedivíme. Momentálně je na dovolené v Chorvatsku, kde ukázala dokonalý zadeček při plavbě na jachtě. Myslíme si, že Nela je jednou z 5 nejkrásnějších žen v Česku. A kdyby prsa byla přírodní, tak jí dáme 100 bodů ze 100 možných!

Kráska z Brna Nela Slováková se toho nikdy nebála. Ráda ukazuje své dokonalé tělo na Instagramu a teď na dovolené v Chorvatsku tomu není jinak. Nedávno přidala fotky z jachty a opět jednou předvedla dokonalý zadeček v plavkách své vlastní značky.

Zřejmě jí nestačí že" zazářila v Karlových Varech":https://www.extra.cz/…redvedla-ted, a tak se rozhodla zářit celé léto. A tento plán jí zatím vychází. Jen málokterá celebrita se může pochlubit dokonalým tělíčkem bez úprav, filtrů a retušování.

Nela se netají tím, že její prsa jsou dílem plastického chirurga. V životě se v jednu chvíli dostala do fáze, kdy si řekla, že to chce silikony. Kdyby prsa byla přírodní, tak si troufáme tipovat, že hezčí holky v Česku snad není. I takhle je to ale boží podívaná!

Mohlo by vás zajímat

Další články